Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cine5 teki Batman

Aegean

Öne çıkan mesajlar

dediğiniz batman of the future olsa gerek, popeye e yazmıştı. ben de iki haftadır pro7'de rastlıyorum ve diyebileceğim o ki:

İĞREEEEEENNNNNNNNÇÇÇÇÇÇÇ!!!! ÖĞĞĞĞĞKKKKK!!!!

dediğiniz gibi oyarasa sinek olmuş, pelerin yok, ayağına tüpgaz bağlamış uçuyor, ne karizma kalmış ne bişi. örümcek adam taklidi gibi dövüşüyor filan. almanca anlasam derinliği konusunda da konuşurdum ama kötü karakterler de hoşuma gitmedi, akılda klacak birşey yok. joker, penguen, çiftyüz, enigma, sarmaşık, harley ;) filan varken abidik gubidik yeni şeyler yaratmışlar..

düzgün işleyen birşey varsa bozmayacaksın..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 24 May 2003 12:13 tarihinde demiş ki:
dediğiniz gibi oyarasa sinek olmuş, pelerin yok, ayağına tüpgaz bağlamış uçuyor, ne karizma kalmış ne bişi. örümcek adam taklidi gibi dövüşüyor filan. almanca anlasam derinliği konusunda da konuşurdum ama kötü karakterler de hoşuma gitmedi, akılda klacak birşey yok. joker, penguen, çiftyüz, enigma, sarmaşık, harley ;) filan varken abidik gubidik yeni şeyler yaratmışlar..

düzgün işleyen birşey varsa bozmayacaksın..[hline]Agent Thompson: You!

ööle cılız bi adamı batman yaparsan tabii öyle dövüşür, Türkçesinden anladığım kadarıyla pek bi derinlik yok.[hline]Tomorrow will take us away,Far from
home and no one will ever know our
names... But the Bard Songs will remain

BLİND GUARDİAN- Bard's Song
:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

batman zaten asi genclik idi hep ?

kafa göz kötülere girerdi, sucluların korktugu yegane halk hakramanı idi, zaten yontemleride en az ugrastgı suclular kadar kötü oldugu icin (kafa kırmak kol bacak kırmak vesaire) superman ile ilk tanışmalarında superman bunu polise teslim etmek üzere yakalaması şeklinde idi.

gotham şehrinde halk kahramanı olmak icin batman yöntemleri uygulanması gerektigini söyleyip dururdu zaten. en az ugrastıgın kötüler kadar kötü olacaksın ki senden korksunlar şeklinde felsefi vardı arkadasın :)

yani batman superman orumcek adam gibi iyi degil aslında, batman iyilerin dostundan ziyade kötü olanların korkusudur daha çok.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

ama batman ve polis müdürü dost gibi bişeydi. en azında polisler bunun arkasından ateş etmiyolardı.

ayrıca bu batman halk kahramanı diil. halkla ilgisi yok+toplum düşmanı ilan edilebilir. bi de her bölümde yanlış yönlendirilmiş birilerini psikopat edip süper kötüye dönüştürüyo sinir oldum...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir nevi drizittinimiz, dusmanini gorunce psikopata baglayan bolca iman gucu bahsedilen zuper kahramanimizdi bruce wayne.

bu yeni nesil batboy da o olay yok. Karamurat modunda dolaniyor, 3-5 adam dovdukten sonra geri kalan adamlara elleriyle "gel gel" yapiyor. Kisiliksiz yani biraz. Hem batman e ozeniyor hemde neo ya, yakistiramadim.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

batman of the future da sistem tamamen göçmüş "Corrupt" herşey. Polisi parmağında oynatan adam da tek adam gibi "baş kötü". bat signal falan zaten yok.

bi polisin başındaki hatun biraz iyi gibi ama o da karışma işimize diyip duruyo.

yalnız bi ayrıntıyı da eklemek durumundayım. normal uhf/vhf vs. üzerinden yayın yapan kanallardaki en iyi çizgifilm şu anda maalesef. ikinci sırada sailormoon üçüncü de pokemon. izlicez yani ister istemez...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

sailor moon bu batman'le dalga geçer, eskisiyle de kapışır çoğu bakımdan zaten. sezon sonlarında 3-5 bölümlük bir sonuçlanma dönemi olur, o bölümler ciddiyette de iddialı olduğunu gösterir. hele 200üncü bölüm vardır ki öyle batman görmedim mesela..

kedi batman asi gençlik değildi, intikam arayan burjuvazi savaşçısıydı. spiderman chaotic good'sa o lawful neutral'di, o bakımdan haklısın ama. şimdi spiderman wannabe olmuş damlarda geziyor.

spiderman'le beraber en çok beğendiğim iki süper-kahramandan biriydi ama bu haliyle maymun olmuş resmen..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Bruce'un karizması batmani batman yapan en büyük faktörlerden biridir bu yani velet dandik demeyeyimde
yetersiz olmuş 1- çok cılız 2-pelerinsiz batman mi olurmuş
be 3-çok abartı olmuş süpermen gibi uçuyor örümcek adam gibi duvarlara yapışa biliyor batmanın mucize kemeri arka pilanda kalmış ama artı olark o yeni fırlattığı bumerank tarzı şeyin şekli çok hoş ve müzüğü çok hoş yani bir gelecek havası veriyor fakar yinede bruce wayne yaşlanmış olması çok sinir bozucu.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 25 May 2003 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...