Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Support mail adresi?

Sam

Öne çıkan mesajlar

2008'den beri kullanmadığım hesabımı anlaşılan geçen yıl bir şekilde götürmüşler. password recovery "isim/e-mail uymuyor, illa telefon" kafasında ısrarla ama türkiye telefonu yok tabi lol. b.net sitesinde e-mail filan da koymamışlar nasıl bir kafaysa, [email protected] demiş birisi wow forumlarında ama oradan da 0,1sn içinde kendini silen donotreply diye bir mail dışında birşey gelmedi.

bu montofon şirketin bir support mail adresi var mıdır? yardımınıza şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ticket eu'da da var ama hesaba giriş yapabilmek lazım gönderebilmek için, "hesaba giriş yapamıyorum" diye ticket atamıyorum yani.

skype demişti birisi de mail ile benzer sorunları çözdüğünü söyleyen birkaç kişiyle konuşmuştum, ondan mail soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya account recovery web form var ama ismimi soruyor, yazıyorum, "e-mail ile isim kombinasyonu" uyuşmuyor diyor ve ismimi türkeçe karakterli, karaktersiz, (bana en son gelen e-mail'e baktım ismimin yazılı olduğu, türkçe karaktersizdi zaten) soyadlı, soyadsız filan olabilecek her şekilde yazdım. bana mısın demedi.

işte e-mail ile kimlik ile kutunun serial'ı yanyana fotoğrafı çekilip yollanıyormuş güya, onu yapacağım ama mail lazım.

ona da baktım norak ama yardım e-mail'i yok da "nasıl hacklendiniz anlatın da sistemi geliştirelim" e-mail'i var lol.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar aradım, "19dk bekleyiverin" dedi. pastörel müzik eşliğinde bekliyorum..

hala bekliyorum lol, 10dk'de hallolmuyormuş. :p ya da herkes "diyaploüçççüm bozukkk" diye ağlıyor telde.

evet hepsiburada'nın rekorunu da kırdılar lol, hala bekliyorum..

yemin ediyorum müzik çalan kaset bozuldu geriye sarmaktan, viyunk viyunk diye ötmeye başladı.

10pm paris time'a kadar açık diyor ama bunlar 40dk bekletti, önümüzdeki 40dk içinde cevap vereceklerinden de şüphelenmeye başladım.

oh nihayet, hallettim sonunda. sağolun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada, herşeyim tamam ama ismi "Yesim" diye değiştirmiş birisi her nasılsa. keylogger filan mı girdi farketmeden anlamadım ki. 2008'de bırakmıştım, en son 2010'da adıma e-mail yollamışlardı. anti-virüsü sağlam tutmak lazım heh.

ya da geçen yılki hack furyasında kullandığım password'ü buldular heh.
Sosyal ağlarda paylaş

yoktu norak, o zamanlar daha bahsi yoktu ehu.

viktor evet, adama dedim zaten "diyaploüç yüzünden herhalde 45dk beklettiniz", gülerek cevap verdi "hiç sormayın beynimizi zktiler" diye.

aqu evet aynen öyle yapıcam. çatkapı baskın yaptım uğur dündar gibi, 45dk beklettiler. 2020'ye kadar dinlersiniz bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...