Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic Oynayan Var mı?

Kachack

Öne çıkan mesajlar

ya ama ist.te oturuom ben aslinda birileriyle kapissak ii olurdu yinede soluom isteyen warsa kapisalim nerdeyse tum versionlarin swamp war bende 5 senedir fln oynuom yoq 6 miydi herneyse ama bi sey sorcam turkiye turnuwalarina nasi uye olcam bi kere 4 sene once almanya daki turnuwaya katildim almancam biraz kotudur ama neyse daha comezdim o zaman ama 6. oldum bide almancayi ii bilmiodum beni aydinlatabilirseniz turkiye turnuwalarina nasi katilcam sewinirm[hline]

haksizliga fuck you
sssTT ses cikarma anla dogruyu
Sosyal ağlarda paylaş

Bi turnuva olunca gidiyosun. -illa nationals falan olması gerekmiyo. booster draft falan da olsa katılabiliyosun.- eğer DCI numberin varsa -ki almanyada katıldığın için var demektir- sorun yok. direk boosterlarını alıp oynuyosun. turnuva zamanlarını (regionals falan) da öğren ordan. sonra boosterlar para verip giriyosun işte...

Dragoncum aynı anda hem magic hem masa üstü oynayamıyo muyuz? :)[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

Benım saygın ve degerlı Grudge dostum....:D
Sıze dogru yolu gostermek ısıgı ve guzellıgı anlatmak benım gorevım ne kadar cabuk kurtulursanız o kadar ıyı bu ılletten,ben de zamanında oynadım ordan bılıyorum neler olabılıcegını benden uyarı gerısı sıze kalmıs tabı :)....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

boosterlar 7 milyon mu OHANESSS!!!
lan ben en son aldigimda 2 milyonduki feci pahali gelmisti o gunden sonra birakmistim
vah vah yazik yeni baslayanlara
rahat 1-1.5 milyar bayarlar kendilerini kaptirirlarsa:D[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...