Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cimboma yakışır bir başkan Fransız Canaydın !

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Cimbom başkanını bulmuş fazla söze gerek yok sanırım.
Çok şerefli tarihiyle ünlü klübümüzün başkanının yediği haltlar.

Galatasaray başkanı Fransız Canaydın

Galatasaray Başkanı Mösyö Özhan Canaydın, Türkiye’de kazanıyor, vergisini
Monaco’da veriyor... Monaco’da vergi şampiyonu, Türkiye’de vergi kaçakçısı...

ÖZHAN Canaydın, ‘Galatasaray’ı borçtan kurtaracağım’ sloganıyla kulübün başına geldi. Ancak, aradan geçen 1 yılda, kulübün borcu 90 milyon dolardan, 140 milyon dolara fırladı. Borç, sadece Galatasaray’a özgü bir problem değil. Özhan Canaydın da borçtan muzdarip. Bursa’daki şirketi Biesseci’nin, 1700006881 sicil numarasıyla kayıtlı bulunduğu Çekirge Vergi Dairesi’ne 114 milyar 614 milyon vergi borcu var...

BU borç, işçi stopajları ile kurumlar vergisinden kaynaklanıyor... Özhan Canaydın, borcunu ödemek için devletin sunduğu ‘vergi barışı kolaylığından’ da yararlanmadı. Bu, madalyonun bir yüzü... Diğer yüzünde, daha acı, daha ibret verici bir olay var... Türkiye’de vergi borcu bulunan Canaydın, Monaco’da vergi rekortmenleri listesinde 5’inci sırada. Yani Avrupa’da vergisini tıkır tıkır ödüyor, Türkiye’de ise nazlanıyor...

CANAYDIN, Biesseci’de 1994’e kadar İtalyanlar’la ortaktı. O tarihte Fransızlar’la ortak oldu... Fabrikası Bursa’da... Nike, Adidas, Puma, Cappa, Fila, Lacoste gibi ünlü markalar adına üretim yapıyor. Biesseci’nin Londra ve Hamburg’ta birer ajansı, Monte Carlo’da ise merkez ofisi var... Bu ofis, dünya sosyetesinin sayfiyesi olarak bilinen Cote d’Azur Ticaret Odası’na kayıtlı. Ve Canaydın orada da vergi rekortmeni.

Kaynak:

http://www.netbul.com/sicakhaber/sicakhaberdisp.asp?id=198177[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ya black Özhan Başkanada laf atıyosunuz ya
bu bizim sebaya laf etmemiz kadar komik kaçıyor
Şahsen çok efendi bir adam beyfendi
fazlasaıyla yani ayıp diyorum

Özel şirketi nerdeyse ordadır kimene
iş adamı olarak ben nerde kar ediyosam daha fazla orda çalışırım
devletim bana aynı olanakları sağlasın bende burda çalışıyım
bu konuyu saatlerce tartışırımda spor alanı alakasız
cidden bu konuda tersi bir görüşün varsa özeldn mesaj at tartışalım güzelce , icqda veya özelden yada başka bir konu açıp offtopicde :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Gostermelik el sikma, alkislama hedehodo gibi artisliklere gelince 'ben fair playciyim' deyip, cezasi BARIZ saha kapama olan olaydan uak bir para cezasiyla siyrilinca agzini bile acmayan, ornek baskan Canaydin.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Star Gazetesi sahibi Cem Uzan

Gs nin borçlarının birçoğunu kapatan , Halka açılmasında finanasal destek sağlayan ve Jardel i gs ye getirten Cem uzan. :)

Ya ülkesinde vergi kaçırıpta fair playi destekleyen gibi görünen başkan olmaz olsun be.
Sen hem yaşadığın yararladığın ülkeyi kazıklııcaksın sonra göz boyamak için fair play davranışlarında bulucaksın.

LOL ya.
fazla söze gerek yok.
Faruk Süren de naylon faturalarla gs nin borçlarını kapatmaya çalışıyordu.
Rezilsaray.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 21 May 2003 15:55 tarihinde demiş ki:
eheu Sam GSliymiş
tüh üzüldüm valla :)
ben seni broken hills mutant sporlu sanıyordum[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become

broken hills'in yeşil mutantlarıyla ilgim yok, ben özmutantspor'u tutuyorum.. :)

iyi ki bakmıyorum buraya valla millet dr hyde/mr jekyll moduna geçmiş ben buraya bakmayalı. spor keyif almak için seyredilen bir gösteri değil birbirine bok atma bahanesi olmuş..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim borclarımız falan sizi nie ilgilendiriyor anlayamadım? Canaydın bencede Turkiyenin gordugu nadir baskanlardandır adam mac sonrası yorum bile yapmaz hakem hatası olsa bile genede konusmaz herzaman basına tam bir baskan gibi cvp verir bu adamıda karalamaya calısıyorsunuz ya helal size. zaten baskanınız da el sıkıstı mactan once guzel goruntuler verdiler taraftarlara kameralara yok ama siz olaylara at gozluguyle baktıgınız icin dvmlı herzaman kotu olayları vs cıkarır cıkarır yazarsınız...
dvm edin yakısıyor size...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...