Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:

dolar abi sen al biletini ciddi diyorum. kale arkası tükeniyormuş ki 20.000 kişi sırf burası, Atatürk'ün kale arkaları büyük. 20000 açık 10000 kapalı da havada karada gider. Zaten 80.000 kişilik olmasına rağmen 50-55k kişilik oynanıyor maçlar betonarme kalitesi nedeniyle

blok 1, blok 2 fark ediyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Hamit gelmezden öncede sevmezdim şimdide sevmiyorum, oyuna hiçbir katkısı olmayacak sadece para alacak. İyi bir futbolcu olsaydı realde tutunurdu. Milletin kirini bokunu biz alıyoruz buna canım sıkılıyor.

Milletin kiri dediğin adam 4-5 yıldır milli takımın en iyi oyuncusu.Üstüne üstlük şuan gs takımında kaç tane adam real madridin kiri olabilir?Azcık muhakeme yapın abi tamam sevmiyo olabilirsinizde milletin kirinin bizde ne işi var diyip hamiti beyenmemek??!?
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:

ljubjlana maçında dany golde acayip hatalı bu arada bilmem farkettiniz mi..?

golde böyle sanki fifa oynarken adamı yanlış tarafa götürürsün ya.öyle gitti dany de fds

gerçi hazırlık maçlarını baz almamak lzm pek.ama lazio fiorentina maçlarında belli olur takımın hali az çok.

geçen sene hazırlık maçlarında reale karşı mesela iyi oynamıstık yenilsekte.intere karşı baya üstün oynasakta berabrea bitmişti.liverpoolu da tokatlamıştık

takım da ztn sene boyunca iyi oynadı şampiyon oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackSheep said:
Milletin kiri dediğin adam 4-5 yıldır milli takımın en iyi oyuncusu.Üstüne üstlük şuan gs takımında kaç tane adam real madridin kiri olabilir?Azcık muhakeme yapın abi tamam sevmiyo olabilirsinizde milletin kirinin bizde ne işi var diyip hamiti beyenmemek??!?

beyenmiyorum abi napim bende böyleyim
Sosyal ağlarda paylaş

yoneticilerden once ahmet bulut denen ardanin menajerligini yapan kopru alti trolunun yedigi halt. adam gece gece twitteri velveleye verdi arda gsye donecek diye acikladi. sonra ertesi gun sildi tun twitleri. o arada bomba cikmis oldu tabii elden. 3 gun sonra da tvye cikip yaw nerden cikiyo bu dedikodular falan diye isyan etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...