Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İcewinddale

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

3 hafta önce(3 hafta oldu değilmi?)oyunda nrede kalıysam hal oradayım.Birtürlü çıkamadım.Patchi çekemiyorum çünkü çok yavaşş ileriyor (dha dorusu ilerliyemiyor.Sanırım şu deprem yüzünden iyic yavaşaldı hatlar)birisi bana Severed hand girişinde(bölümün en başı.Hatta olmazsa şu ice castle ı ikinci ziyaretimizde görev bittikten sonrada olur)olan bir save yollasın yalvarırım.Zaten adam giib oyanyamıyorum oyun.Bari şu oyunu bitirim. [email protected] adresien yollayın bir savede iyili yapın yaa.İndiremiyorum pğatchi bi türlü[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

Kafamda şöyle bir düşünce hakim oalbilir.Yamuk hatlarla 5mblık dosyayı çekmek yerineyamuk hatlarla en fazla 1mb olan bir dosyayı çekmek.Sen ne dersin:D(ya olmazsa patchli olan birine savei yollayayım geçip yollasın bna.Patch çekeye çalışıom hala ama...)[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

Herhang bir dosya gesin onu o zaman düşünürüm.Şimdi kazaada buldum patchi çekiom ama 9 saat gibi bişiler dio ben korktum bu işten(0.10 kb hızla gidince.:D)Ulan bide bu çektiğim patch yaramazsa yarın okula gidicem(ehuhaha raporuyum nede olsa)[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...