Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Final 6. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 12.05.2012 19.00

kavurma

Öne çıkan mesajlar

taç atan oyuncuyu döv ? ne zaman olmuş ki bu olay ?

tribünlerin yanmadığı stadyum mu var ?
gerçi siz akvaryuma çevirmeye çalışmıştınız 5 yıl önce yine yeni bir soluk getirmiştiniz.

4 temmuz olaylarından sonra protesto amaçlı yapılmış bir durumdu,sahaya girildi ne bi futbolcuya ne de hakeme dokunuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

E ben de çakmağı isabet ettiremiyorum? Sahaya yansımıyor yani ? Taç kullanan adamı Beşiktaşlılar dövüyordu da iki takım da benim gözümde aynı kardiş kusura bakma çoğul konuşuyorum

Biz stadı meşaleyle yakma süsü vermişizdir en çok, su savaşı ise benim de ayıpladığım bir durum üstteki postlarıma bakarsan. Son yıllarda zaten su savaşı ve rakı şişesi dışında örnek bulamıyorsunuz. Muadili örnekleri ise her maçta zaten yaşatıyorsunuz ben extreme durumlarla ilgileniyorum, yarın daha da geliştirirsiniz diye de düşünüyorum. Şöyle Antu'dan falan yanmaya müsait bir arkadaş bulup canlı meşale diye sahaya falan atın ne bileyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene galatasaray için aşırı derecede ekstrem bi seneydi.Tarihimizin en kötü senesini geçirdik.Kaçıncı olduk hatırlamıyorum bile.Sonra evet hayvanötesi bi olay oldu rakı şişesi atıldı.

Kesinlikle savunulcak bi tarafı yok bunun ama Fenerbahçe gidip takım otobüsü taşlamayı kendi oyuncularını dövmeyi soyunma odası basmayı falan her şampiyonluk gidişinde yapıyo zaten.Bizim halimizde onlar olsaydı rakı şişesindemi kalırdı acaba?

Edit:Ayrıca şunu söliyim her takımın düzgün kültürlü taraftarıda var hayvan taraftarıda var.Sen gidip rakı şişesi atan hayvanı takımı tutmayı yasaklıyamassın.Önemli olan bu insanla hayvan taraftarın stadyumlardaki oranı
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

her takım aynı bok hiç biz iyiyiz siz kötüsünüz tartışmasına girme.hele kötü giden sezonlara bakarsan hiç bi takımın birbirinden farkı yok.

her takım aynı bokun laciverti olabilir ama ton farkı oluyor. stadyum taraftarı ve bu taşkınlıkları yapan adamlar 10-15.000 fiks adam senelerdir. ve evet nüfusa oranlayınca bu kadar az sayıdaki adamlar arasında kalite farkı cidden olabilir. Sen fenerlisin ben galatasaraylıyım ben daha kaliteliyim diye birşey yok S-H. Ama lokomotif taraftar grupları arasında ciddi fark var
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

fenerbahçe yönetimi şampiyonluk kaybında taşkınlık yapılmadan rakibin alkışlanmasını istiyor,taraftarlar durduk yere çıldırıp abuk subuk şeyler yapmaz umarım.

Alkışlamalılarda. Hakem'e sinirlenirler herhangi bir futbolcu GS'li tahrik eder FB'li tribüne oynar falan maç esanasında saçmalarlar falan ama umarım maç sonunda kim şampiyon olursa alkışlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cezayı GS kesecek, hak yerini bulmaz tabi ama gönüllerdeki ateşe biraz olsun serinlik gelir

çirkinleşmeden, hayvanlaşmadan (bkz zokora) görsel olarak güzel bir maç olsun, kartlar havada uçuşmasın ve sonunda kim kazanırsa kazansın rakibinin elini tutup birlikte tur atsın

ha bi de hayat bayram olsun...

trabzonu ezdik ya gs 5 de atsa umrumda değil şahsen
Sosyal ağlarda paylaş

fener kazandığı sürece zaten kimse olay çıkmasını beklemiyodur sanırım. en fazla galatasaraylı futbolcular agresifleşir, "sergen attı şampiyonluk geldi" maçı kıvamında kırmızılar çıkar, sonra goyduk eğleniyoruz modu hakim olur.
bu kadar uyarı bildiriyle falan milletin baya gazını aldıktan sonra galatasaray şampiyon olsa bile çok olay çıkacağını zannetmiyorum, ama işin bu kısmında emin olamıyorum. umarım hem skor hem maç sonu bu şekilde olur.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Taç kullanan adamı Beşiktaşlılar dövüyordu da iki takım da benim gözümde aynı kardiş kusura bakma çoğul konuşuyorum

şu nedir ya? daha adam eboue'nin yanına yaklaşmadan düştü/durduruldu zaten. adamın koşusundan karakter ve olay tahlili yapıyosunuz hemen.

eğer öyle bi tahlil yapıyosanız rakı şişesi öldürmeye teşebbüs. ona da gs taraftarı adam öldürüyo diyelim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

BulletRide said:

Taç kullanan adamı Beşiktaşlılar dövüyordu da iki takım da benim gözümde aynı kardiş kusura bakma çoğul konuşuyorum

şu nedir ya? daha adam eboue'nin yanına yaklaşmadan düştü/durduruldu zaten. adamın koşusundan karakter ve olay tahlili yapıyosunuz hemen.

eğer öyle bi tahlil yapıyosanız rakı şişesi öldürmeye teşebbüs. ona da gs taraftarı adam öldürüyo diyelim o zaman.

Koşan adamın nesini savunuyorsun sen? Sana göre Eboue de provoke ediyor dimi? Taç atacak adama madde yağdırmak çok normal bir durum ya, Eboue'nin tepkisi abartı ve kışkırtıcı tabi. Hayat böyle bir şey değil abi. Tribünler zavallılık denizi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...