Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Final 6. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 12.05.2012 19.00

kavurma

Öne çıkan mesajlar

Ohhh suyundan da koy, Fener'e gelince vay yeni kurallar vay kurtardılar rerörö, kendilerine gelince hemen yeni kural uygulansın diye başvursunlar ve 3 maç ceza 1 maça iniveriyor

Emre emre diyip duruyorlar hala, ulan Emre'nin ırkçılık yapıp yapmadığı belli bile değil sadece Zokora'nın ifadesi yüzünden 3 maç oynayamadı işte, ha küfür yüzündense Emre de 1 maç almalıydı madem Terim 1 maçla yırtıyor.
Oysa o yamyam o canavarlığıylan sarı kartla yırttı, ekstra ceza bile çıkmadı görüntüler izlenip

Öte yandan troll Ünal çıkıyor kupayı Saraçoğlu'nda alacaz diye başvurular yapıyor, 1 gün önce kendi stadımızda alacaz orda doğru olmaz diyinler sırf Fener taraftarını rencide etmek, tahrik etmek için ille de Kadıköy'de istiyoz diyorlar, bu adam daha çok olay çıkartır bu amigo kafasıyla
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ohhh suyundan da koy, Fener'e gelince vay yeni kurallar vay kurtardılar rerörö, kendilerine gelince hemen yeni kural uygulansın diye başvursunlar ve 3 maç ceza 1 maça iniveriyor

Emre emre diyip duruyorlar hala, ulan Emre'nin ırkçılık yapıp yapmadığı belli bile değil sadece Zokora'nın ifadesi yüzünden 3 maç oynayamadı işte, ha küfür yüzündense Emre de 1 maç almalıydı madem Terim 1 maçla yırtıyor.
Oysa o yamyam o canavarlığıylan sarı kartla yırttı, ekstra ceza bile çıkmadı görüntüler izlenip

Öte yandan troll Ünal çıkıyor kupayı Saraçoğlu'nda alacaz diye başvurular yapıyor, 1 gün önce kendi stadımızda alacaz orda doğru olmaz diyinler sırf Fener taraftarını rencide etmek, tahrik etmek için ille de Kadıköy'de istiyoz diyorlar, bu adam daha çok olay çıkartır bu amigo kafasıyla

Harbi antusun ya okumucam bundan sonra senin yazdıklarını ignorelayacağım seni !!! gıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

once 105 iptal edilsin diye basvurmus galatasaray tahkime, sonra reddedilince 105'ten yararlanmak icin basvurmus ahahah super. canim galatasarayim benim ya.

umarim yarin sampiyon galatasaray olsa dahi taraftar deliler gibi alkislar her iki takimi da. bir tek melo gibi zibidilere kufur edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

stadlarda yeri geldi silah patladı, bıcak olunca isin rengi degisiyor degil mi?

herkes tertemiz besiktas hatalı, küfürbaz, manyak...

ne diye tartısıyorum ki hem yazdıgım topic yanlıs hem de aldıgım cevapları okudukca üzülüyorum.

Aga bu nası mantıktır ya?!? Millet yapıyo bizimde yapmaya hakkımız var diyosun resmen.Ki unutmuşundurda adam öldürdüler sizin sahanızda?Bıçakla sahaya atlıyo adamlar?Ya Arda geldi uefada adama küfrettiniz?Her maç alakasız fenerle gsye küfür ediyosunuz zaten?Azcık mantıklı konuş be birader..

Bide hakkımız yendi diye ağlıyonuz her senede beşiktaşta her maçta Barcelona gibi oynadıda hep hakemler yüzündenmi bu durumda.22 puan fark vardı aramızda sezon bitiminde puanlar yarılanda şimdi 15 var.Hala daha HAKKIMIZ YENDİ diyonuzda kaç puandır abi hakkınız?

Bide son olarak bu Gs-Fener finalinin postu kaptan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben asıl Ünal'ın kupayı Kadıköy'de istiyorum inadına şaşıyorum, bikaç gün önce yok orda olmaz helikopterlen kaçıp kupayı kendi stadımızda alıp kutlamak istiyoruz diyor, 1 gün sonra ise Saraçoğlu'nda alacaz diye yazılar yolluyor açıklamalar yapıyor.

FB'nin TTArena'da galibiyet sevincine bile tonla laf söyleyenler gidin soyunma odasında yapın yapacağınızı diyenlerin, GS'nin hemde şampiyonluk törenini Saraçoğlu'nda yaptırmaya çalışmaları kesinlikle dostane bişey değil!
Bariz taraftarı galeyana getirmek çok feci olayların olmasını istemek yatıyor bunun arkasında

Zaten adam başa geldiğinden beri hep maksatlı hep iki kulüp arasına daha çok düşmanlık sokacak hareketler yapıyor, ticari geçmişini falan gözardı etsek bile şu amigo davranışları kabul edilir şeyler değil.
AY'nin 15 yıllık padişahlığından nefret ediyorum ama böyle adamları cidden ancak AY gibiler durdurabilir
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ben asıl Ünal'ın kupayı Kadıköy'de istiyorum inadına şaşıyorum, bikaç gün önce yok orda olmaz helikopterlen kaçıp kupayı kendi stadımızda alıp kutlamak istiyoruz diyor, 1 gün sonra ise Saraçoğlu'nda alacaz diye yazılar yolluyor açıklamalar yapıyor.

FB'nin TTArena'da galibiyet sevincine bile tonla laf söyleyenler gidin soyunma odasında yapın yapacağınızı diyenlerin, GS'nin hemde şampiyonluk törenini Saraçoğlu'nda yaptırmaya çalışmaları kesinlikle dostane bişey değil!
Bariz taraftarı galeyana getirmek çok feci olayların olmasını istemek yatıyor bunun arkasında

Zaten adam başa geldiğinden beri hep maksatlı hep iki kulüp arasına daha çok düşmanlık sokacak hareketler yapıyor, ticari geçmişini falan gözardı etsek bile şu amigo davranışları kabul edilir şeyler değil.
AY'nin 15 yıllık padişahlığından nefret ediyorum ama böyle adamları cidden ancak AY gibiler durdurabilir

nasıl olsa siz şampiyon olcaksınız niye endişeleniyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lasombra said:

Robert_Poche said:

stadlarda yeri geldi silah patladı, bıcak olunca isin rengi degisiyor degil mi?

herkes tertemiz besiktas hatalı, küfürbaz, manyak...

ne diye tartısıyorum ki hem yazdıgım topic yanlıs hem de aldıgım cevapları okudukca üzülüyorum.

Aga bu nası mantıktır ya?!? Millet yapıyo bizimde yapmaya hakkımız var diyosun resmen.Ki unutmuşundurda adam öldürdüler sizin sahanızda?Bıçakla sahaya atlıyo adamlar?Ya Arda geldi uefada adama küfrettiniz?Her maç alakasız fenerle gsye küfür ediyosunuz zaten?Azcık mantıklı konuş be birader..

Bide hakkımız yendi diye ağlıyonuz her senede beşiktaşta her maçta Barcelona gibi oynadıda hep hakemler yüzündenmi bu durumda.22 puan fark vardı aramızda sezon bitiminde puanlar yarılanda şimdi 15 var.Hala daha HAKKIMIZ YENDİ diyonuzda kaç puandır abi hakkınız?

Bide son olarak bu Gs-Fener finalinin postu kaptan.

evet sizlerin stadlarınızda hic bıcak cekilmedi, silah patlamadı. pardon unutmusum ben ya bizim staddda adam öldürülmüs besiktasın 50 yıl sahası kapansın.

topicin gs-fb topici oldugunun farkındayım bir sonraki yazdımda zaten belirttim bu tartısma burada olmamalı diye de.

verilen yanlı kararlar ile puanları dogru orantılı olarak hesaplayamazsın, öyle bir ceza ya da öyle bir karar verilirki birmactan fazlasına etki yapar.

fener - gs birbirinize yakısıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ünal Aysal saçmalamış zaten vermesinler orda kupayı kan çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaraylı olarak şükrü saraçoğlunda kutlama yapılmasının rezalet olduğunu düşünüyorum. Al kupanı git kendi sahanda falan yap ne bu çaba hayır zaten taraftarın yok orda bişi yok neden ugrasıyorsun. Şampiyon olursan oyuncular şükrüden ttnete gelene kadar açık kallsın stadın kapıları o arada dolar zaten sonra oyuncular gelınce orda seyircili kutlama yaparsın.

Galatasaray şükrü saraçoglunda şampiyonlugu kazansın ttnette kupanın gelmesini beklerim diyecek en azın on bin adam vardır orda kutlayıp rezillik çıkartacagına en az bi 10-20 bin adamla kutlarsın böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...