Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Splinter Cell Sorunlarınız ve Görüşleriniz

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Oyun resmen aşmış yani. Zaten onu salla grafikler muhteşem ötesi havada ucan sineği görüon resmen. Yuhanna dedim. Herkese şiddetle tavsiye ederim hatta ve hatta ben netten orjinalini sipariş edecem değer abijim bu oyun için 100 - 200 milyon bayılmak.[hline]Her oyun bittiğinde $ah ve Piyon hep aynı kutuya koyulur...
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun stealth oyunu, yani third person shooter, aama daha çok görünmezliok oöğesini kullanarak bölüm geçmeye çalışıyorsunuz. Tom Clancy'nin bir yerinde paarmağı olan oyunlar zaten genelde iyi oluyo :)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu sorunsuz bi şekilde yükledim,tam hevesle açtım ki o da ne hata..şöle diyo;

"General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache <- UD3DRenderDevice::CacheTexture <- UD3DRenderDevice::PrimeResources <- UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine"

ve bunu 3 farklı pc de denedim,hepsinde de aynı hatayı verdi..yardım pls!!
Sosyal ağlarda paylaş

hayır oyuna ilk girdiğin tahtalar ve demirler üzerindeki kaplamalar gidip gidip geliyor tüm şeçenekler en yüksekte.Bu arada bu kaplamaların gidip gelmesi eğitim görevinin başlangıcındada oldu.

[Bu mesaj EarS tarafından 23 Şubat 2003 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fazla bilgim yok
ama texture ar trilinear sa bilinear yap, yani ayarları biraz düşür, bnilgisayar çok zorlandığından textureleri yüklemekte zorlanıyor olabilir...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...