Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün Türklerin ''Gladyatör'' Olması

Graxer

Öne çıkan mesajlar

nihlathak said:

Graxer said:

Çok sık gözlemlediğim bir olay bu. Belki yabancılarda da örnekleri çoktur, bilmiyorum...

Bu olayı çok tecrübe ettik arkadaşlarla. Konuştuğunuz her adam size süper pvpci olduğundan dem vuruyo.

-Ee sende sadece step into arena var?
+Bu alt karakter ya, ötekinde hepsi. (%93 yalan)

Bunun nedenini anlayabiliyorum. Çok iyi adamların videolarını izleyince, ulan bakıyosun adam öyle ahım şahım bişeyler yapmıyo. Benim bundan neyim eksik diyip teoride kafanda kendine göre bir rating belirliyosun, ama işler pratikte öyle olmuyo.

Youtube'dan yavaş tempoda gitarla çalınan bi esere baksanız aynı şeyi orda da hissedersiniz. Ben hissediyorum en azından. Ben de yaparım olm 2-3 parmak değiştiriyo,bişey yok, diyorum, ama gitarı eline alınca öyle olmuyo işte. Aynı şey sc2 için de geçerli. Bakıyorum, White-Ra falan hiçbir şey yapmadan yeniyo karşısındakini. Eee ben de böyle oynuyorum, ben neden yenemiyorum...

Adamın biri gelip dese ki, tecrübem yok ama çok hevesliyim, kısa sürede öğrenirim muhtemelen... Zaten herkes oynar bu adamla. Belki belli bi süre sonra bakarsın olmuyo, bırakırsın. Ama ''gladyatör'' tribinde gezen adamla kimse oynamak istemez gerçekten, çok itici oluyo bu adamlar.

Her Turk Gladiator dogar psikolojisi bu :)

Ooo kimleri görüyoruz. Hala oynuyorum deme sakın (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten şaşırtıcı olurdu ben oynuyorum deseydin (tu) Sen çok iyi zamanda bıraktın hakikaten. Şimdi geriye bakınca keşke ben de KJ ya da Ulduar sonrası bıraksaydım diyorum hep. Oyun neydi ne oldu.

Guild Wars 2 oynayacak mısın ? Yoksa mmorpglerden uzak mı durmaya karar verdin merak ettim.

%1 olayını çözmüşsündür illa ki. Internet Security / Firewall ile alakalı bir durum. Kapatınca ya da kurulum dosyasına yetki atayınca sorun ortadan kalkıyor.

Diablo iyi geldi casual falan her türlü oynanır hakikaten.. Hele de bu oyun kıtlığında bulunmaz nimet oldu :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...