Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

On 24.12.2019 at 23:20, Deathblade dedi ki:

Turknet baydı artık. Bağlantıda sürekli bir gecikme yaşıyorum.

Kablo'ya geri dönüş zamanı geldi. 24 ay taahhütten bu kadar kaçabildim.

Kablonet'e geçtim. Yine, hala akıyor.

Özlemişim resmen.

❤️ Kablo.net

Size bir sorum var. Bu sefer kablo'da teledünya'ya da girdim. Evde televizyon yoktu, şimdi bir de televizyon alacağım. Ben yeni TV'lerdeki tuner'lara teledünya direkt bağlanabilir sanıyordum. Teknik servis söyledi, meğersem değilmiş. Modül almak durumundayım di mi?

Televizyonu aldığımda bir de şu conax modül'den alayım.

Deathblade tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

mmo'ların launcherları bile açılmıyor bende şu an. superoffline kullanıyorum. yer allah'ın bile takdir ettiği fethiye.

paticik ekşi reddit falan sorun yok. facebookgiller girmiyo. bi çıkışlarda bi sorunlar var galiba.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yayın açabilmek için kablonet'in 100gb'ye kadar 10mbit upload pakedini alıyorum. son 2 haftadır 25/10 göstermesine rağmen yurt dışı bandwidth test 1,5 - 3,5 arası değişiyor. arada bi kaç kez bi kaç saatliğine düzeldi o kadar. arıyorum çağrı merkezindekiler modem sinyal problemli diyor. gelen adam normal diyip gidiyor. 2 haftadır inatlaşıyoruz. en sonunda şikayet açtırdım çağrı merkezinden. upload pakedi kullanıp benzer problem yaşayan var mı? istanbul sahrayıcedit bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

37 dakika önce, knoxville dedi ki:

yayın açabilmek için kablonet'in 100gb'ye kadar 10mbit upload pakedini alıyorum. son 2 haftadır 25/10 göstermesine rağmen yurt dışı bandwidth test 1,5 - 3,5 arası değişiyor. arada bi kaç kez bi kaç saatliğine düzeldi o kadar. arıyorum çağrı merkezindekiler modem sinyal problemli diyor. gelen adam normal diyip gidiyor. 2 haftadır inatlaşıyoruz. en sonunda şikayet açtırdım çağrı merkezinden. upload pakedi kullanıp benzer problem yaşayan var mı? istanbul sahrayıcedit bu arada.

ben ist gayrettepe. yani 100mbit download alabiliyorsan upload'da da skinti olmamasi lazim.

throttle yiyorsun herhalde sen de, vpn'le denedin mi?

bir de sinyal degerlerine bak modem arayuzunden, degerleri google'larsan iyi mi kotu mu gorursun.

bir de bir tip vereyim. (netmaster)

router'dan access point'e alirsan modem'i yeni IP atiyor. (sonra tekrar eski haline getir, 2 kere res aticak toplamda)

herhalde bir bug.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kablonet:

mac oldugu zamanlar iptv banliyorlar + throttle geliyor

netflix kesinlikle ellemiyorlar

google ellemiyorlar

twitch ve youtube baya sert throttle

twitch icin iyi vpn sart gibi, google cloud'da free trial'la kurmasi 10dk.

kablonet'te baglanti cevrenizdeki kullanim ile orantili hep, adsl/vdsl veya fiber gibi degil...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, Goering dedi ki:

ben ist gayrettepe. yani 100mbit download alabiliyorsan upload'da da skinti olmamasi lazim.

throttle yiyorsun herhalde sen de, vpn'le denedin mi?

bir de sinyal degerlerine bak modem arayuzunden, degerleri google'larsan iyi mi kotu mu gorursun.

bir de bir tip vereyim. (netmaster)

router'dan access point'e alirsan modem'i yeni IP atiyor. (sonra tekrar eski haline getir, 2 kere res aticak toplamda)

herhalde bir bug.

sadece twitch değil komple upload throttle yiyomuş gibi. speedtest ile frankfurt viyana falan da 2 2,5mbit veriyor. twitch'in kendi serverlarına da öyle. şu geçen 2 haftada 2 gün kendi kendine düzeldi mesela. ama patlak hala. çağrı merkezinden iki defa ip'mi değiştirdiler ki görüyorum result history'den değişmiş hakkaten. derdime deva olmadı yine de.

ek olarak vpn ile yayın açarsam ban yerim muhtemelen.

knoxville tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...