Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag / Bağlantı Sorunu Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
_Rion_ said:

Uydunetliyim son 1haftadır akşam saat 6-7civarı bir lag spike silsilesi başlıyor önünü alamıyoruz. Aynı durumdan muzdarip olan var mı? Çaresini bilen eden?

aynisi bende de var. tracert screenshotlayip [email protected] yolladim. cozduler.

said:
Tarafımıza iletmiş olduğunuz konuya istinaden sinyal değerleri üzerinde gerekli düzeltmeler sağlanmıştır.

halbuki call center calisanlari sinyalinize baktim sorun yok diyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

Aynısını 2-3 gün önce yaşadım..Tüm supporta atılan mesajları okudum, tavsiyeler vs..yok. Hatta formata kadar düşündüm değil mesele. Tamamen TTnet kaynaklı ve kendini "heal" liyo. Öyle düzeldi.

* 3 gün VPN le oynadım..Fransa-Almanya üzerinden.

Ttnet diyorsunuzda, şifreyi yanlış girince, şifren yanlış ulan diyor. Doğru girince "sizi bağlayamadık bnete" diyor. Ayrıca başka bilgisayardan vpnsiz giriyor.

Giren bilgisayar : ttnet 8mbit 50gb akkli sabit ip, amd x6 1090t, 6gb ram, gtx 750

Giremeyen bilgisayar : ttnet 16mbit akk yok, i5 2500k, 12gb ram, sapphire 280x

İkisinde de vpn yok. Aynı dns var.

WoW un kendi içinden şifreyi yazınca direk "you are disconnected" diyor. Sanki bnet iplere filtre yapmış, sıkıntılı adamlar listesinde gibi birşey :D Hiç daha önce olmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

Pre patch geldikten sonra bağlanma sorunalrı vardı ama bir kaç denemede bağalnıyordu. Şimdi ise oyuna giriyor ama char ekrnaına gelince ekran simsiyah olup kalıyor neyse biraz bekleyince 5 dakka gibi sorun haloluyor. Sabahtan beri ama char ekranı simsiyah superonline var evde, dur dedim telefonu bağladım pc ye ve telefondan hotspot yaptım işin garibi sorun düzeliyor ilk seferde girdi oyunca, tekra superonlinadan deneyince aynı hataı veriyor. 

Nasıl bir saçmalık ? superonline portları kapadım desem oyuna login oluyor ama charların olduğu ekran siyah !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Superonlinedan kaynaklı, şimdi de online sipariş verince 3D secura sistem var hani sms geliyor, açılan pencereye şifre giriyoruz vs. İşte o pencere yüklenmiyor kesinlike sipairş veremeiyorum. yine teldne hotspot yaptım oluyor nasıl olaiblir böyle birşey :). Neyse müşteri hizmetleinre yazdım 6 ay da bir ya wow ya eve online sürekli bir sorun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...