Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag / Bağlantı Sorunu Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
pyrograug said:

blackwolf said:

raıd sırasında 10 25 men fark etmıyor 5 6 sanıyelık laga gırmıs gıbı takılma oluyor sonra tekrar devam edıyorum ama ms lerım 80 90 arası ozellıkler low da oynuyorum neden olabılır

Aynisi oluyor banada bulabildinmi bir cozum ?
yok ya bulamadım sanırım server kaynaklı olabılır cunku msv yapmazken hof da yapıyor bu arada server ne kı senın benımkı twnether
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Yok abi ya bir kere fiberin tadını aldıktan sonra diğer bağlantılarla MMO çok kötü geliyor. 66 ms world yazıyor ama gel gör ki, kafasına göre bazen deli gibi delay giriveriyor. Fiberde hiç olmazdı böyle şeyler.

EK: Superonline in da kafasına zıçayım. Hızlı hızlı bütün her yere döşeyip world domination a oynayacakları yere oyalandılar da oyalandılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Absolut said:

Abartmayin ya 4 yildir ilk kez 80ms oldu latency ona da lag denmez.

2 kere postphone edildi maint.

bunun dışında bitti dediklerinde %50 oyuna giremiyordu ben girdim fakat.

dungeon finder etc hiç bir şey çalışmıyordu, herşeyi geçtim manuel olarak bir dungeona giremiyordun, instance not found diyor direk.

bende kaç yıldır oynuyorum bu gördüğüm 2. emergency maint. ve hoş durmuyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süredir avrupa sunucularında ciddi sıkıntılar var ve bir türlü halledemediler. Kaç ay karakterler login olamıyordu bütün gece login olmaya çalışarak geçiyordu mesela =P , şimdi lag ve tüm sistem göçüyor. Dün hadi gireyim dedim bakım olduğunu unutmuşum, 11 de açılacak yazıyordu, sonra 14 oldu sonra 16 oldu 2 defa ötelediler, açıldı neyse girdik bu seferde yarım saat oynadıktan sonra bütün serverlarda oyun dondu, sadece chat çalışıyordu. 2 saat geçti çözüm bulamadılar bütün serverları kapatıp 2 saatlik bir bakım daha yapacağız dediler, 2 saat sürmedi gerçi ama anca öyle düzeldi. Eskiden bir gece bile patlayınca hemen 1 günlük uzatma veren firma activision la birleştikten sonra özür dileriz diyip sallıyor. Amerikan serverlarında böyle şikayetler yok orasıda komik :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...