Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
xp de asil calismama sebebi motoru dx 11 e upgrade etmeleriymis. allah icin dx 11 yapsan noolur su motoru dx 20 yapsan noolur 2 fazla particle mi ucucak havada?

mukemmel optimizayonu olan cok basarili bir motor ona lafim yok ama eskidi be abi. gelip 2001 de cikmis motoru hala gelistiriyoruz gelistiriyoruz diye kakalamayin(gtkradiant)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız oyunun motorunu ciddi upgrade ederlerse, "eskimiş motor yahu altı üstü" diyebilmen mümkün olmayacak.
yani mesela half-life quake 1+2 motoru kullanıyor, half-life 2, bu half-life motorunun üstüne inşaa ediliyor. ama sonuçta quake 1 motorunun devamı.
bu kadar radikal bir değişiklik yaparlar mı bilmiyorum ama yaparlarsa güzel bişi. seride 10 oyunu aynı motor aynı grafiklerle yapmalarından bay gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam cod 4 mw ciktigida oha lan quake motoru bu diyemedi kimse vay anasini naapmislar lan ne guzel grafik dedik. simdi bakiyorum bo2 gameplaylere oha lan "hala" cod 4 motoru diyorum...

edit: iw engine adamlar nelerin degistigini yazmislar. su var tabi bo2 nin butun gameplay goruntuleri xbox 360, ama pc de ne kadar farkedicek?
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de bizim burda mavibilgisayar laptop satış yeri var. önünde kocaman tv'de battlefield 3 görüntüsü oynatıyorlar. her gördüğümde hd kamerayla çekilmiş manzara resmi felan sanıyorum, adamın elde c4'le koşturduğunu görünce farkediyorum bf3 olduğunu.

şu kalitede bi motor/grafik yapmayı yine becerememişlerdir herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yalnız oyunun motorunu ciddi upgrade ederlerse, "eskimiş motor yahu altı üstü" diyebilmen mümkün olmayacak.
yani mesela half-life quake 1+2 motoru kullanıyor, half-life 2, bu half-life motorunun üstüne inşaa ediliyor. ama sonuçta quake 1 motorunun devamı.
bu kadar radikal bir değişiklik yaparlar mı bilmiyorum ama yaparlarsa güzel bişi. seride 10 oyunu aynı motor aynı grafiklerle yapmalarından bay gelmişti.
HL2'nin motoru sıfırdan yazıldı dye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...