Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu telekomun hali

StJoe

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar iş dönüşü keyifle kolamı sigaramı aldım, makinemin basşına gectim bide ne goreyim telekom yine bişeyleri berbat etmiş ve yurtdışına hiçbir şekilde ulaşamıyoruz.. şu an daoc oynayamamanın sıkıntı ve uzuntusu içinde çaresizce bu mesajı yazıyorum. ne yapmalı acaba hepbiraraya gelip şikayet dilekcekeriyle telekoma mı gitsek.
(sanıyorum herkez şu an bele aynı durumda)[hline]/s task
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 22 May 2003 07:55 tarihinde demiş ki:
Keşke dilekçeyle birşeyler başarılabilse. Yapıcakları tek şey size resmi olarak cevap vermeleridir. Bunuda zorunlu oldukları için yaparlar sadece. Falanca nedenden dolayı böyle, elimizden geleni yapıcaz bilmemne.
Adamı aptal yerine koyuyorlar sadece

evet kesinlikle böyle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 22 May 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
sorun telekomdan değil ki
deprem yüzünden
doğal afet
şikayetiniz varsa dua yoluyla iletmek zorundasınız ki pek tavsiye etmiyorum...[hline]Cold silence has a tendency to atrophy any
Sense of compassion
Between supposed lovers/brothers

ufak bi hatan war sanirim dostum deprem yuzunden kapıkule tel şebekeleri mi kesilmiş gümrük müdürlüğünde mi olmuş yoksa deprem anlayamadım..
burda ve dier forumlarda söylendiği gibi bazı çalışmalar nedeniyle durum bu şimdi merak konusu olan bunun ne zaman düzeleceği[hline]/s task
Sosyal ağlarda paylaş

Cezayir yakınlarında meydana gelen depremden dolayı, İtalya ile Fas arasındaki denizaltı kablolarda (SMW3) arıza meydana gelmiştir. Bu nedenle yurtdışı internet (ABD-Sprint 622, ABD-C&W 155, İngiltere-C&W 155) hatlarımız kesilmiştir. Elimizde olmayan kesintiden dolayı özür dileriz.

deprem olayı doruymus:)[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

Lol dusundumde bu 5 gun olayı bana pek saka gibi gelmedi adamlar denizaltı kablolarında arızadan bahsediyo sanırım bu bi kac satte hallolacak bişi degildir bilemiyorum.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay

[Bu mesaj Soth tarafından 22 May 2003 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Soth tarafından 22 May 2003 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aramızda para toplayıp Turk Telekom u satın alalım. Altyapıyı tamamen değiştirip omurgayı genişletelim, her eve T1 imkanı sağlayalım, Cable ları da bedava yaparız ..

potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum potasyum potasyum potastum...c/p..........[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Sen de ver lan parayı geri

Senin acc a noldu nie yoksun, ben geldim sen yoksun ben gittim sen vardın ben giderken sen baktın ben geledururken sen ayrıldın sen *** müsün?

1 ünite potasyum rica ediyim ehem[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ne güzel işte kendinize 5 günlük bi tatil vermiş olun, havalr süper çıkın gezin biraz, kendinize gelin, gözlerinizi dinlendirin :P Kızlar fln var dışarıda, işiniz ne oturmuş olmayan net başında düzelmesini bekliyorsunuz :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...