Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UltraTV'yi aradım, ADSL'de hız artışının kabloya etkisini sordum

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

said:
nameless13, 19 Ekim 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
ben 35milyon ödüyorum kabloya 64lük ama 128hız alıyorum

said:
-Mandrake-, 19 Ekim 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
kablonet aylık 36 milyon ödüyorum memnunum şuan
arkadaşlar kablo hizmet destek bedeli faturasının gelmediğine emin misiniz? 23 milyonluk fatura yani. ayrı fatura olarak gelir normal kablonet bağlantı ücretinden

şu an bunu almayan tek kurum aktifkablo die biliyorum ben[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Beni UTV'de tutan tek şey oyunlardaki düşük ping.
20-40 ping almak çok güzel bir olay FPS oyunlarında.
128 kbit ADSL'de 80-110 ping alınıyor, rezalet bir olay.

Bu yüzden benim istediğim şey şu:
Eğer ADSL'de 512 kbit 81 milyon olacaksa, kablolarda da 90 falan olsun.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

hizmetinin neresi kötü,adamlar evime geldi aradıktan sonra ertesi gün,modem al bi tane artık kıy paraya,bağlantı yavaş değil,ping olayına gelince sadece 128 lerde sıkıntı cekersin,o da artık haberlere bakılırsa yılbasında standart 256 kbps olmasıyla kalkar[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

O hizmet senin şansına öyle olmuş.Forumlara bakıyorum yüzlerce insan o kadar şikayet dolu mesajlar atıyorki artık çığrından çıktı yani.Adamların hizmet hattı meşgul çalıyor.Karşına çıkan adam ağzında lahmacun ile sana cevap veriyor.Daha çok ekmek yemeleri lazım çok...[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim arkadaslar da memnun ama üsküdar adsl ye baglıyız biz
siz nereye baglısınız bilmiyorum,basvurduktan sonra 1 gün gecmedi açıldı,telefonlar hiç meşgul çalmadı,hızda da sorun yok
ben iyiyim yani :)[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

kötü ping ile yavaş bağlantı farklı şeyler mi?
yani pingin kabloya göre (sadece yurtiçindeki oyunlarda) kötü olduğunu daha önce de konuşmuştuk gerçi ama bandwidth olarak bakacak olursak download olarak kablodan daha iyi fiyatları eşitlenirse

hizmet olarak da ben 3 ayrı yere bağlattım ve bir sorun yaşamadım , bu durumda yukarıdakilerden sadece ping konusuna katılabilirim o da kısmen, benim için ping olayı yurtdışı bağlantımda önemli çünkü, kişiye göre değişebileceği için bu konuda adsl iyidir diyemem ama diğerleri benim tecrübeme göre doğru değil[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

lancelot tabi ki hepsinin sorunları var. adsl sorunsuz mu? değil. ama eski bir kablo kullanıcısı olarak kablo da çok sorunluydu bende. bölgeden bölgedeye değişiyor o tabi burda sürekli bakım olurdu mail gelirdi bakım var cart curt birileri kabloları mı kesiyordu paso bilemiyorum artık
Sosyal ağlarda paylaş

ben internet üzerinden şunları oynuyorum;
Daoc, Eve, CoH (yeni kapattım accountu)

daoc çift client açıyorum hatta
buna rağmen adsl'de hız ve ping açısından bir sorun yaşamadım, belki de hiç kablo kullanmadığımdandır[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Osiris_Quidam, 20 Ekim 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
Kablo net oyunlarda iyi ADSL ise oyunlarda sicior nedeni ADSL download iyi fakat upload cok dusuk ve sabit deil

Kabloda upload,download oranının 3/1'i.ADSL'de ise 4/1'i.
Çok büyük bir farkı yok.256k adsl ile gayet hızlı bi şekilde istediğini oynayabiliyosun.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..