Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ricochet !!

jacabo

Öne çıkan mesajlar

eet kuccuken yaklasık 2 yıl kdar bırıktırdıgım parayla almıstım o zaman 20mılyondu hanı su ıkı taraflı olan mnayaq alet ehe gerı buldum oynuyorum amnyaq ama lastıklerı ınık pompa bulamadım ::)
ozledim walla cocukluk gunlerımı[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

oha!
csnin modu oldu.

CS'nin HL modu olduğunu bilmeyenlerden misin yoksa sen?
Ricochet, counter-strike gibi oyunlar hl modudur. İnşallah yanlışlıkla öyle yazdın yoksa başımıza taş yağıcak...

Ayrıca arkadaşın bahsettiği richochet, eskiden benim de almak istediğim, ama şimdi hiçbiryerde olmayan bir uzaktan kumandalı arabadır. İki tarafı da araba olduğundan, ters dönse de yoluna devam edebilir.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığı görünce çimden Çihuhaha demek geldi[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

walla bende 2 yıl kasmıstım babam almam demıstı bende 2 yıl butun poaraları bırıktırıp almıstım eheh ::)
azmin zaferiydi benım ıcın hele o elımde kocaman torbayı tasıyısım yokmuydu ahah ben aldım dıyerekden cook mutlu olmustum ya

fakat su anda para bırıktıremıyorum ya kucukken kolaydı tabı[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Süper bişeydi bizim okulda yarıştırıyolardı bu rikoşe(ozmanaar boyleydı adı..:)'nin dalagaları karısırdı gıtmezdı fln:) ama merdıvenlerden en guzel ınen arabadır...

ondan sonra sey cıkmıstı... adını unuttum bole arka tekerlerı buyuo fln oda cok saglmadı... :)benım hıc olmadı eskı bı porşum vardı belkı hala duruyodur o harıc[hline]Make me feel it, make feel alive again!

(mgs yi bitirdim gene sıkıntıdan da :) )
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi tane uzaktan arabam oldu onuda neeerden başka b ülkeden almıştık ama güzeldi yarış arabası şeklindeydi böyle kimsede yoktu o sıra sonra kırmıştım üzülmüştüm
arkasındanda rikoşeler çıkmıştı işte :) takla falan atıyo bizce OHAREEEEEY diyoduk hepberaber....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 23 May 2003 08:57 tarihinde demiş ki:
oha!
csnin modu oldu.

CS'nin HL modu olduğunu bilmeyenlerden misin yoksa sen?
Ricochet, counter-strike gibi oyunlar hl modudur. İnşallah yanlışlıkla öyle yazdın yoksa başımıza taş yağıcak...

Ayrıca arkadaşın bahsettiği richochet, eskiden benim de almak istediğim, ama şimdi hiçbiryerde olmayan bir uzaktan kumandalı arabadır. İki tarafı da araba olduğundan, ters dönse de yoluna devam edebilir.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.

Ahhh yanlışl yazdım be!
Kafamı bıakdınız adamda

Esası jk2 nin bi modudur:D[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Bu arkadaşdaki sorun ne? Örenmek için tıklayın ---->
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh
onların antenleri yokdu dimi? bişi hatırlıombi arkın arabası ters gidiodu çocuğun arkası kalkmışdı(sahibinin yani arabanın diil) sonra aniden durdu yolda böle çubuk gibi bişi düşürdü araba bi gittik anteni kopmuş:) ne güldüm ama ahha[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Bu arkadaşdaki sorun ne? Örenmek için tıklayın ---->
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...