Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hack tools

ixter

Öne çıkan mesajlar

Oyun oynarken genelde tuhaflıklari sezinlemek gibi yeteneğim var yada benden baska takan yok:) oyunda dok actim gercekten hem kendini healleyen hemde guzel dps yapan bi char hosuma gitti boss gibi bisi:D
hele birde def potu toughnes potu ictinmi olmesi gercekten zor oluyor armor aurasi + malzemelerin verdi armordo cok iyi 15 lvl de 10 lvl 4 tane adamin icinde 2 adam kesip huzurlu bi sekilde yatabiliosunuz eğer healer yoksa fakat bazen bir adam gelir size iki üç vurur olursunuz ilk once yuksek lvl potlardanmi dedim evt potlarla gercekten sağlam vuruyorlar ama uc vurustada yatmiosunuz eğer mage socrer filan deilseniz sonra potsuz mlee dps geldi catut cutur kesti 8 lvl white lion sonra 10 lvl 1 white lionu 7 lvl witc hunteri kestim 1 vs 2 de, 1 scout 1 magei 14lvl 1vs 2 de,sonrasinda 5 lvl slayer 6 lvl witch hunter tarafindan oyle hizli yatirildimki bunlarin uzerine ne oluyo oha filan dedim:D bi arastirma yapmaya basladim sonucunda.

falan filan

bu sitelerde olayin bittini gordum counter strike a donmus oyun:D

link vermeyiniz böyle sitelere.. -sam
Sosyal ağlarda paylaş

İnternette gördüğün 2 tane siteyi kanıt olarak gösterip oyunda bot var diyorsun yani sen şimdi.Bende araştırdım merak ettim biz boşunamı oynamışızda görmemişiz böyle birşeyi bu kadar zamandır diye.Goblin bot dediğin olay 2008 yılında çıkmış sadece 1 videosu olan ki fake olduğu kanıtlanmış boş bir olay.Diğeri ise sadece zamanında gathering ve pvede işe yarayan gereksiz bir bot ki 2008den sonra patlamış oda.2008 ve en geç 2009dan önce öyle bir kanıt bulup burda gösteremezsin çünkü yok.Pvpde bot kullanmak gibi bir olay yok zaten yapamazsın.Oyunda zaten pve yok adam gibi.Senin dediğin herşey harşı tarafın noobluğunda biter.Adamın üstünde guard yoktur doğru skilleri kullanmamıştır vs 15 olsun kesersin DoK'sun sonuçta.Ama doğru anda seni yakalamış bir slayer ve wh seni gayette anında alaşağı edebilir.Oyunun en iyi melee dpslerinden bahsediyorsun.Gereksiz işler bunlar...Senin dediğin gibi dengesizlik olması için speed hack filan olması lazım ki 2 yıl boyunca bir kere karşılaşmadıysam veya duymadıysam veya herhangi bir sitede en ufak videolu kanıtı yok ise yakın zaman içinde demekki yok böyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sık kullaniliyor demiorum zaten arada kullanan lar var diorum her oyunda var sonuçta hem şimdi neden videoya cekme gereği duyayim ben sonucta warhamer online karsi bi kinim yok illada inan demiorum.oyunda oyunculuk cok buyuk bir yer kaplamıyor 1-16 lvl arasinda da cok tlisman ve potlar cok buyuk bi yer kapliyor sanki oyunculuk cok buyuk bi faktormus gibi bahsetmen cok tuhaf senin warhamer online sempatin oldunu gosterir ben mantık tarafindayim
Sosyal ağlarda paylaş

Komik bisi yok bence herkez goruyor bisiler sen goremiosun yada t4 de bole bisi yok. ayrica yanlis yonlendirme var turkleri deste yonlendirmye calisiliyor ama bence healer oynicaklar deste cunku healer yok party bulmasi cok kolay dps oynicaklarda ordera derim healer alayi:D
Sosyal ağlarda paylaş

@Marvella..;
Çok konuşuyosun ama boş konuşuyosun.2,5 yıldır oynuyorum bu oyunu bir kere denk gelmedim böyle birşeye.Akıl var mantık var biraz düşünün kale savaşları üzerine kurulu olan bir oyunda fly hack ne demek hiç bi fikir yürüdebiliyor musun sen?Bu kadar süre boyunca böyle bir hack piyasada olsa bu oyun bu gün hala oynanıyor olmazdı.Bana 1 yıl içinde çekilmiş bir video göster ya.Göster lütfen inanayım hemen.Bilmişlik taslamak kolay kanıt nerde hani..?
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim ben bu oyunu betadan beri oynuyorDUM taaki 2 ay öncesine kadar bilmiyorum hangi serverdasin ben nornda idim bu sana sundugum video daki bir cok özelligi elbette kullanmiorlar genelde speec hack self res gibi seyleri yapaktalar akıl ve mantık sonucunda bunu kullanan adam senin önünde ucmaz dolayısı ile görmen zaten pek mümkün degil seni bilmem ama ben combat sırasinda adamin 2sn de 5 boy fark attigini cok sefer biliyorum sıkıntıda burada herkezde var ama kimse farkinda degil vede hic bir yerde videosu yok belgara vardı nornda adam bu sebebten ban yedi ki bunu oyunu aktif sekilde oynayan herkez biliyor çünkü yaklaşık rvr zoneda tek başına 100 kill yapıp çıkıyor adam üstüne gittigin zaman arkasinda 2 wp fakat 1 wb dakikalarca öldüremiyordu. Sana bir video yolluyorum insanlar nasıl kendilerini op yapıyorlar bak izle kardeşim ama baştan sona kadar izle mutlaka ki anla vede boş konuşma.

http://www.youtube.com/watch?v=R-W73LXy1ms
Sosyal ağlarda paylaş

dimi bide kacarken standat bariermiydi neydi flama acior mauseyi getirince uzerine ne ozellik verdiğini goruyosun renow exp infuence yuzde 15 artiran flamayi acior sanki onu acti icin damege yemiyor tabi adamin uzerinde ne var ne yok bakmakmayanlar icin normal bisi:D
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

İnternette gördüğün 2 tane siteyi kanıt olarak gösterip oyunda bot var diyorsun yani sen şimdi.Bende araştırdım merak ettim biz boşunamı oynamışızda görmemişiz böyle birşeyi bu kadar zamandır diye.Goblin bot dediğin olay 2008 yılında çıkmış sadece 1 videosu olan ki fake olduğu kanıtlanmış boş bir olay.Diğeri ise sadece zamanında gathering ve pvede işe yarayan gereksiz bir bot ki 2008den sonra patlamış oda.2008 ve en geç 2009dan önce öyle bir kanıt bulup burda gösteremezsin çünkü yok.Pvpde bot kullanmak gibi bir olay yok zaten yapamazsın.Oyunda zaten pve yok adam gibi.Senin dediğin herşey harşı tarafın noobluğunda biter.Adamın üstünde guard yoktur doğru skilleri kullanmamıştır vs 15 olsun kesersin DoK'sun sonuçta.Ama doğru anda seni yakalamış bir slayer ve wh seni gayette anında alaşağı edebilir.Oyunun en iyi melee dpslerinden bahsediyorsun.Gereksiz işler bunlar...Senin dediğin gibi dengesizlik olması için speed hack filan olması lazım ki 2 yıl boyunca bir kere karşılaşmadıysam veya duymadıysam veya herhangi bir sitede en ufak videolu kanıtı yok ise yakın zaman içinde demekki yok böyle birşey.

sen ne işe yarıyorsun oyunun fanlığını yapmaktan başka ha? al 2012 şubat ayında çekilmiş video. ayrıca speed hackti falan filan ben de görmedim ama nette bir sürü videosu var.

http://www.youtube.com/watch?v=R-W73LXy1ms&feature=player_embedded#
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

@Marvella..;
Çok konuşuyosun ama boş konuşuyosun.2,5 yıldır oynuyorum bu oyunu bir kere denk gelmedim böyle birşeye.Akıl var mantık var biraz düşünün kale savaşları üzerine kurulu olan bir oyunda fly hack ne demek hiç bi fikir yürüdebiliyor musun sen?Bu kadar süre boyunca böyle bir hack piyasada olsa bu oyun bu gün hala oynanıyor olmazdı.Bana 1 yıl içinde çekilmiş bir video göster ya.Göster lütfen inanayım hemen.Bilmişlik taslamak kolay kanıt nerde hani..?

olayın mantıkla alakası yok, milletin amacı rr kasmak ve öldürdükçe rr kasıyorsun. hacklerle de öldürmeyi kolaylaştırıyorsun bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...