Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İcewind Dale 2 - iki soru

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

1- Bu kapı nasıl açılıo? Bi kere yanlışlıkla açtım hatta journalı update edip kolyeyi kullandık açmak için dedi kullanamıorum kolyeyi

2- Bu Oswald'a gereken herşey var bende ama bi bitkiyi yakmamız gerekio ya bi potionla o potionu o bitki üzerinde nasıl kullanıcam ? kullanmaya çalışınca içio benim adam potionu :)[hline]

Edit: resim adresi

[Bu mesaj Dygrogrand tarafından 24 May 2003 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen bitirmemiş miydin bis fanatiği arcane usta? :-p

o kapı tam nasıl açılıyor hatırlayamadım ama yukarılara git, indirilecek kollar vs filan var biryerlerde. açılan kapılardan ilerle, herşeyi yap geri dön tekrar. zor değil bulması ondan eminim. fakat queen remorhaz diye aşırı sakat bir yaratık var oralarda, bütün hünerini göstermen gerekebilir.. (habire sol's searing orb atıyor manyak şey)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Kolu çekince Bir sembol alıyorsun.O sembol açıyor kapıları.
O remorhaz'a giden kapı benim bazı oyunlarımda sebepsiz yere açılmadı(Yama yüklü).Bir hata sanırım.O sebeple bulamamış olabilirsin.

[Bu mesaj StarAdam tarafından 24 May 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj StarAdam tarafından 24 May 2003 19:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Senin o açamadığın kapı zaten Güçlü olan Remorhaz'a gidiyor.
Buz adamlardan çıkan evet.
Bana olan sapıklık sana da olmuş olabilir.Bende de ilk denememde açılmıştı o kapı,ölmüştüm ve tekrar Load yaptığımda o kapı açılmıyordu.Zaten yukarıda bir kez açılmıştı demişsin.Ben o Buz tapınağına yeniden başlamıştım ve açmıştım kapıyı.Ben yinede yanlış yönlendirmeyeyim belki.Trgamer'da çözümü vardı galiba bir oraya bak.İngilizce varsA dlh'ye felan bak.Eğer hiç biri olmazsa ve sende kendin çözümü bulamazsan o tapınağa yeniden başla bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ice templedaki başka bi save gamei load ettim oldu .. diğer türlü kapı iconu bile çıkmıodu. düzeldi girdim oradan da o queen nedir kardeşim öküz gibin :) hadi onu öldürüyorum ama canım çok azalmışken arkadan ragnor mudur nedir o çıkıo .. bu arada 2. soruma cevap veren olmamış

bi daha soruyum
hani şu bitkiyi alıosunuz Oswald'ın istediği sonra onu yakmak için gereken potionu da buluosunuz. ama sonra o potionu kullanıp nasıl eriticem o bitkiyi ? onu da eritsem herşey tam OSwald için .. icetempleı bitirmeye gerek var mı eğer o bitki şaftını eritebilirsem.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bişi filan eritmiyorsun, istediği malzemeleri oradaki masaya koyup onunla konuşman yeterli. sonraki birkaç gün çerisinde kendisi hazır hale getiriyor gemiyi..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

benimde iki sorum var

-oyundaki ÖLÜ KEDİLER VE KURU KAFALAR va bunlar ne mana ya geliyor her actde çıkıyorlar.
-Birde Yuan-ti tapıdağındaki dragonu kestikden sonra yine şehre geldik ve kristalı korumak icin savaştık ama yola nasıl devam edecez açıklamarda adamla kuşup yolunuza devam edin diyor yeni bir yolun acıldığını görmedim??????[hline]So, boy , stant tall and embrace the fire of the legend...
Sosyal ağlarda paylaş

fo serisi dışında hiçbi blackisle rpgsini bitirmedim
inşallah öss sonrası takır takır..
ki fo 1 i bitireli 3 , fo 2 yi bitireli 2 yıl oldu
paslanmaya başladık bi daha oturup bitirmeli ki yeni bitirmiş falloutçuların trivialarına bu ne lan diye bakmamalı :)[hline]Dralnu, 28 April 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
ahaha peon a bak pick axe kaldırıp gelio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 24 May 2003 19:52 tarihinde demiş ki:
sen bitirmemiş miydin bis fanatiği arcane usta? :-p

o kapı tam nasıl açılıyor hatırlayamadım ama yukarılara git, indirilecek kollar vs filan var biryerlerde. açılan kapılardan ilerle, herşeyi yap geri dön tekrar. zor değil bulması ondan eminim. fakat queen remorhaz diye aşırı sakat bir yaratık var oralarda, bütün hünerini göstermen gerekebilir.. (habire sol's searing orb atıyor manyak şey)[hline]Agent Thompson: You!

Sam Baba yakışmamış sana remorhazlarda zorlanmak ;-)[hline]A pump like orgasm.-Arnold Schwarzenegger
Sosyal ağlarda paylaş

Her tarafı gez her esyayı topla herkesle konus taktıgını kullan bulursun yolunu sonra zaten half-dragon kadınla savasıcaksın.
-Sımdı yuan-tı tapınagını koruyan o asıl muhtesem heybetlı ejderhayı nıye oldurdun demıycem neyse oldurdun madem kanlı ellerınle geldıgın yere gıdıyorsun gırıs kapısı ordan baska bı ortama ısınlanıyosun yanı farklı bı kapı acılmıyor....pıs katıl :)[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

yahu zorlayan remorhaz değil, queen remorhaz.. :) sonu gelmeyen sol's searing orb'lar atıyor ki 2-3 tane yedin mi butlarına ayrılıyorsun yani, nasıl geçtiğimi unuttum ama en çok o zorlamıştı oyunda (chapter 4 başında klavye bozuldu)

sherincal hiçbişi yapamadı, gerizekalı yapay zeka entangle yiyince etkisi geçtikten sonra bile üzerime yürümedi. ilk iwd'deki yxunomei'yi fog of war'a area effect spell'ler ata ata öldürdüğüm gibi çizik almadan öldürdüm..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

patchsiz oynarsan tabii şikayet edersin (ehe gerçi sen patchlemişsindir eğer patchlediysen tavsiyem kendini patchlemen bugsın sen valla başlı başına eheh)

icewind patchsiz oynanmaz patch süper şeyler düzeltio listesi var sitesinde[hline]Dralnu, 28 April 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
ahaha peon a bak pick axe kaldırıp gelio
Sosyal ağlarda paylaş

yamaladım yahu, en son yamasız başlatmıyorum bile böyle bug'ı sinir edecek oyunları artık kafama dank etti..

pathfinding de kötü, birbirlerinin yolunu kesince biraz beklemek yerine gidip taa en arkadan dolaşıyorlar filan..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...