Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buzdolabı tavsiyesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

değişim kampanyası olunca da çalışıp çalışmadığına bile bakmıyorlar, direk alıp götürüyorlar. o zaman da üzülüyor insan çalışan dolabı vermeye. yine de yenisini getirdiklerinde eskiyi götürmeleri bile büyük uğraştan kurtarıyor. bosch falan pek yapmıyor sanki ama arçelik ara ara yapıyor, biz biraz bekleyince denk gelmişti

arçelik bayilerini de arayıp sor bence yine de, avm bayileri değil de mahalle arası bayilerden alan çıkabilir eğer dolapta sorun yoksa

xaty tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spotçu 100 lira verir, hele öğrencilerin falan yeni ev açmadığı şu dönemde para vermeyip taşıma parası bile isteyebilir adamlar sdf

Arçelik'te oluyor sürekli, xaty'nin dediği gibi bayileri falan harrasla. Bir de letgo'dan falan satabilirsin belki. Kardeşim evlendiğinde kendi evindeki tüm çerçöpünü sattılardı zamanında bedavaya bulduğu buzdolabı dahil.

Sosyal ağlarda paylaş

1100₺'ye saydı bizim dolabı. Dolabı alıp napıyor bilmiyorum da spotçuyla falan uğraşsam 400-500 anca verirdi 11 yıllık Altus'a, Arçelik de 500₺ indirim yapmıyordu zaten kampanyaya katılmayınca.

Bir de onu alıcıyı bulmak, gönderme işini organize etmek falan zor iş. Adam zaten kuruluma geldiğinde aynı kutuya senin dolabı koyup götürüyor. Hem alıcıyı denk getirip hem de aynı zamanda uygun fiyatlı buzdolabı bulman lazım bi de. Her şey tek kampanya ile çözülmüş oluyor

Sosyal ağlarda paylaş

eskisini getir yenisini al diye aratınca bir sürü deneyim çıkıyor, bakıver sdfg  1000 lira olan aleti bu kampanyayı yapınca 1100 yazıp, aa ne güzel eski alete 100 lira veriyolar diye alışveriş yaptırtılıyor, bunları bilmiyor olamazsınız ya sdfh. buna hakim olmak için de beyaz eşya bayisi işletmeye gerek var mı? yok ?

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, xaty dedi ki:

1100₺'ye saydı bizim dolabı. Dolabı alıp napıyor bilmiyorum da spotçuyla falan uğraşsam 400-500 anca verirdi 11 yıllık Altus'a, Arçelik de 500₺ indirim yapmıyordu zaten kampanyaya katılmayınca.

Bir de onu alıcıyı bulmak, gönderme işini organize etmek falan zor iş. Adam zaten kuruluma geldiğinde aynı kutuya senin dolabı koyup götürüyor. Hem alıcıyı denk getirip hem de aynı zamanda uygun fiyatlı buzdolabı bulman lazım bi de. Her şey tek kampanya ile çözülmüş oluyor

arçelik bayi tanıdık bziim, gerçekten niye hiç arayıp sormadım bilmiyorum ahahah hakikaten bir sorayım belki alırlar 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...