Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gizli Lag

quixef

Öne çıkan mesajlar

Böyle gizli eşcinsel gibi bir başlık oldu ama nasıl anlatacağımı bilemedim. Uydunet kullanıyorum, Leatrix Latency Fix yüklü, sorun ise şöyle bir şey:

Home: 75 ms
World: 66 ms (ki World un Home dan düşük olması da ayrı ilginç ama onu boşverelim şimdi)

Ancak, chain cast ettiğimde Gnosis gibi castbar addonlarından gördüğüm ve doğrudan hissettiğim latency çok daha yüksek, Gnosis 400 lerde gösteriyo ki evet, hissettiğim de en az o kadar, tuşa basıp bi spell i cancel edip tekrar cast etme sırasında çılgın latency var.

Nedenini bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Server bazlı bir lag yok eminsin dimi?
Mesela Outland'de prime timeda ping 90 civarı iken delay fln oluyor bariz, hiç 90 ping gibi olmuyor. Kalabalık azalınca düzeliyor. Başka serverlarda pingim 70 civarı oluyor, bir problem yok.
Bayadır bağlantılar iyi, your freedom, vb programlar kullanmaya ihtiyaç olmuyor. Ama illa denemek istiyorum dersen, satın almadan deneme sürümlerini kullan bir işe yarıyor mu diye. Boşuna para bayma direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Kenarda gozuken latency sadece bilgi verme amacli, paketler arasinda degisiklik olmasi cok normal

Bi casti 95 de atip digerini 300de atmaniz sonra ucuncuyu gene 110 da filan atmaniz cok cok normal turkiyenin abuk yurtdisi baglantisi ile

Yurtdışında da böyle yalnız. Sürekli değişiyor latency. Dediğim gibi 22ms falan oynarken 110la 90la falan cast edebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Bu Lowerping / WTFast / Your Freedom dan hangisi daha iyi ?

ben your freedom kullanıyordum.. Beni banlamışlardı..
Nasıl tespit ettiklerini bilmiyorum . Sanırsam; bazen kullanıyordum , bazen kullanmıyordum.IP surekli değişince tespit etmiş olablrler..
Yalvar yakar açtırdım acc. u..Bir daha yapma falan dediler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...