Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

konumuz ÖSS

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Hakkaten ne çabuk gelmiş sana.Ulan bende sınava giricem ama bandırma falan çıkmasada balıeksir merkez çıks aiyi olur.Sabah sabah Bandırma'ya gitmek zor iş(bize orayı seçin dedilerde:D yoksa ben İzmir yazacaktım bi ara:D)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltme şeysi geldide bakmadım bile diyebilirim bende.Aslında sınava giriceğim yeri değiştirseydim keşke.Bu arada millet bu sınava çalışma temponuz nasıl yaa.Ben ancak bu son ayda havasına girebildim.Onda ble çok falza çalışamıom.Şu an en fazla 5 saat çalışabildim.Denem testi dergielri buldum 10 milyona(maltepe dershanesinni 15 test dergisi)onalrı elden geçiriom ama evde çalışmaz oldum.Çıkıp dışarıdaki banklara oturuyorm.Acayip ilginç bir görüntü oluyor sanırım.Elinde test dergisi belediye parkında oturmuş test çözen bir adam görüntüsü[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

Ben o çalışma temposu olayına hala giremedim... 1 ay var ama hala adam akıllı oturup çalışamıyorum.. veremiyorum kendimi olmuyo.. Sıkılıp kalkıyorum başından.. Hep böleydim ben zaten... Hıyarto ben[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

O beş saatin 2.5 saati çalışmayı bırakmaya karar evrip sornada çalışmalıyım demekle geçti.AMa bu neki yaa.Bizim sınıfta bazı manyakalr güde 9 saat çalışıyorlar bide üzerine denem sınavına giriyorlar.Yuh abi yaa.Ben günde 300 sorunun üzerine(ki buda sözle soruları matematik oalrak en fazla 100)çıkamazken adamalr sayısalda 800 soru çözdüğünen bahsediyo.Ne olcuak bu halimiz?[hline]The silence is what kills me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 17 May 2003 00:07 tarihinde demiş ki:
O beş saatin 2.5 saati çalışmayı bırakmaya karar evrip sornada çalışmalıyım demekle geçti.AMa bu neki yaa.Bizim sınıfta bazı manyakalr güde 9 saat çalışıyorlar bide üzerine denem sınavına giriyorlar.Yuh abi yaa.Ben günde 300 sorunun üzerine(ki buda sözle soruları matematik oalrak en fazla 100)çıkamazken adamalr sayısalda 800 soru çözdüğünen bahsediyo.Ne olcuak bu halimiz?[hline]The silence is what kills me

Aman Allahım ne diosun daş yaacak kafamıza
Ben de duydum günde 800 soru çözen insanlar var falan diye de efsane, hearsay, mit falan diilmi onlar.
Yeti de mi gerçek yoksa[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 16 May 2003 18:52 tarihinde demiş ki:
evet sınawa nerede giriyorsunuz merak ettim ben ilşkokulumda giriyorum sınawa
Turhan ve Mediha Tansel :)

ne diyeyim darısı başıma :) git bizim sınıfa otur nostalji yap hatta sınavdan önce :)
daha gelmedi bana söyle yakınlarda bi yerde gelse keşke
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...