Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Teknik Sorunlar ve Olası Çözümler

Gangren

Öne çıkan mesajlar

selam.

sistemim.

Win7 ultimate
cpu: Core duo 2 2.66

RAM : 4gb 800 mhz

VGA : his 4850 iceq4 turbo 512/256

İnternetim. 1mbps uydunet.

US serverlarındamı oynamalıyım Eu mu ping açısından...
birde 2 gb daha ram almamı önerirmisiniz. Ekran kartını değiştiremem çok pahalıya kacar :( Önerirseniz. Xp pro ya cevire bilirim sistemimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef var öyle bişey, az önce bir gireyim şu login ekranına bakıp biraz gaza geliyim diye girmeyi denedim,dün 12.4 e update etmiştim video driver not supported diye yazı çıktı.Araştırınca kendi support forumlarında blue postlarını gördüm, şu an 12.4 te destek yok 12.2 ye dönün diyorlar, ben 12.3 te oynadım ,biraz takılma oluyodu arada ama crossfiredandır diye sallamadım.12.3te de destek olmayabilir yani.Neyse ki az kaldı ,nvidiaya geçip bu tür çilelerden kurtulucam her oyunda mı sıkıntı olur arkadaş...
Sosyal ağlarda paylaş

Radeon 6950, 8 gb ram, i7 980 (dogru hatirliyosam) da ciddi yavasliklar vardi, herseyi en kisikta oynadim. 120 fps bir anda 20 ye dusuyodu belli zamanlarda.

sonra arastirdim, bilinen bi sorunmus acilista fixlenicekler arasindaymis. Bu sorunun aynisi;
http://www.youtube.com/watch?v=i8RApR5P3S8

Fixlemezlerse baslamicam oynamaya fixlenene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyunu dün 5 saat oynadım sıkıntı yok bu sabah ufak bi patch gelmiş onu yaptıp play diyorum launch'ta kalıyor xp sp3 kullanıyorum, betada da oluyordu böyle bir saçmalık agentı kapıyorum açıyorum falan düzelmiyor. Varmı böyle bir problem çeken -.-

Birde bu windows xp de blizzardın silin dediği bnet dosyası nerede oluyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...