Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Witch Doctor, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:

Sacrifice

Weapon damage increased from 185% to 1090%

If you're wearing The Tall Man's Finger, the damage is tripled to 3270% weapon damage for sacrificing your dog
You do not gain additional damage if your giant dog represents more than 3 normal dogs

sacrife spec geri dönüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yüzüğü buldum sonunda, ertesi akşam eldiven de düştü. t3 yaparken şu an t5 Rifti 1 2 kere ölerek yapabiliyorum.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Drakkahn-2636/hero/10898228 bi bakar mısınız T6'ya gitmek için ne kasayım :). Toughness 6M olduğu için T5'te fazladan yatıyorum sanırım bir de vita düşük. %55'te Physical dmg var..
Sosyal ağlarda paylaş

t6 yapmanın bir esprisi yok hangi tierde rahatsan onu seri şekilde yapmak daha mantıklı hesabı vardı belli bir sürede bitirme ile ilgili. Kısaca hangi zorlukta daha efektifsen onu yapacaksın yoksa 10 kere ölüp tier6 yapmanın espirisi yok :) Ha 5 dk da tier6 yapabilen biriysen orası ayrı :D
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

PTR'da fetish overwrite "bug"ı hala varmış. Artık bug olduğuna inanmıyorum. Delikanlı gibi nerfledik desinler.

Ya hay bir tarafını blizzard.

Cap map olmasın da yeter ki o dandik fetişler armyden gelen semirmiş fetişleri overwrite etmesin yine razıyım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

STRli, life per hitli rorg yerine adam gibi bir yüzük giy. aughild shoulder yaparsın. physical dmgli bir amulet. boots ve pants cain's set.

geardan çok oynadığın build sorun. soul harvestın o buildde işi yok. slam dance runelu big bad voodoo her doktora lazım. pasiflerde fierce loyalty yerine zombie handler seçebilirsin. piranhado da hayatını kolaylaştırır.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#WlUTQY!WRdV!bbabbc

gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Eyvallaah :), strli yüzük tek, barbara düşünce intel rollemedi haliyle, bir daha da o yüzük a1 splitine girmek kalbime zarar olduğu için kasmadımdı. Onun yerine güzel bi Stone of Jordan'ım var, bonus için taktıydım. Aughild Shoulder'da var ama adam gibi chest yoktu. Amulet olayına girmem şart, cain sette var.

Buildi de söylediğin gibi değiştirip bi bakıcam, teşekkürler tekrar :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...