Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

ahah ben de tam diabloyu kesmeye geldim. 10 dakika sonra kapanacak diyor. ulan nası koşturuyorum 30k dps ile vur vur ölmüyor 15 milyon hp var herifte

neyse eski oyunda da bayınca editör indirir bir vuruşta baal kesen itemler yapardık. ondan sonra oyun bizim için "biterdi", bu da öyle oldu bi nevi. artık daha fazla saatlerimizi yemez. koyun koyun farmladığımızı sanıyoduk vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

tam diablo kapısında KAPIYORUZ ŞİMDİ IDDQD'Yİ SİLECEZ mesajı çıkınca panikledim ama 10dk varmış neyse ki, oyunu böylece bitirmiş oldum heh.

1273dps staff düşünce gaza gelir gibi oldum ama 500k'ya kadar düşmüş fiyatları, gaza gelmekten vazgeçtim görünce onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

tam diablo kapısında KAPIYORUZ ŞİMDİ IDDQD'Yİ SİLECEZ mesajı çıkınca panikledim ama 10dk varmış neyse ki, oyunu böylece bitirmiş oldum heh.

ahahaha abi aynen. kapıdan girdim "SYSTEM:9 dakikaya kestiniz kestiniz yoksa biz makinayı kesiyoruz" dedi. daha bunun rüyası var meali var gerçeği var derken yetişmeyecek dedim topuklar vura vura kestik neyse ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Full bufflı 403 mf ile 3 tur attım act 3'te baştan sona. 3 tane 900+ dps, 1 tane 1k+ dps 1h silah düşürdüm. 250k ile 5m arası satılacak 50 den fazlada item attı.

Güzel bonus oldu, ama gerçekten bu bug ile 2 aydır birileri farmlıyorsa act3-4'ü adamlar dolar-euro zengini olmuşlardır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...