Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

kalkan kesinlikle saçmalık dual wieldden gelen 15% dodge fazlasıyla yetiyor zaten 60% dodge var sorun melee değil zaten resistler biraz düşük kalıyor
795 aresist var act3ün çoğu packi yamultuyor elect&fire chains geldimi gg oluyor zaten
full resist 1640 a.resistle oynuyordum ben eskiden shield falan filan 9k dps oluyordu packleri kesene kadar bi kısmı enrage oluyordu extra hp veya vampiric falan gelince

şu an oturdu baya statler yerine aslında biraz loh azaltıp resisti 1k ya çeksem fena olmuyacak gibide 5valorla diablo farmlıyorum 3gündür doğru düzgün drop atmadı daha.
Sosyal ağlarda paylaş

1500-1600 loh nasıl yapıyosunuz bende silahın birinde 600 kusur var 882 dps digerinde yok dex falan varda o 948 dps kac dps silah almak lazım.Amulette 300 kusur var yuzuklerde yoktu 948 dps silah yerine daha dusuk dps ama lohlu bi silah almak dahamı mantıklı
Su anda act 2 farmlıyorum salak salak moblar gelmezse sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Valla dw olup olmamak önemli değil hatta loh bile lazım değil çocuk shield+ 1hd ile yine eziyor 61k dps var yani dw nin çokta getirisi yok crit itemleriyle dw yada sword%board farketmiyor olay gearda ve dediğim gibi loh çok aman aman lazım bişe değil
Hangi itemlarla 61 k dps yapıyorsunuz.Hp-resistler nasıl ? Kac armor yapmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ah Belial ahhh 3 monk belial kesiyorduk çok az hp si kalmıştı şu çıplak öldürme avchimentini alayım diye soyunmaya başladım, çanta dolu diye olan itemleri yere atıyordum ki hepimize tek attı :D 134 dex. 177 vit 64 all res, 3xsocket 303 extra armor chest e çok yandım diğerline değilde :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...