Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Diablo down & die :)

Act III ve IV için statlarım ve buildim

Genel olarak act 4 act 3'ten fazla zor gelmedi. hiç pack atlamadım, sadece 2 packte portal abuse etmem gerekti (invul. minon ve ilusion+moltan+plague+arcane + mobun kendi charge özelliği var.. hatta act 4 te gıcık özellikli yaratık sayısı 3 e göre çok az. 3'te dilciler beni hayatta soğutmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

heh..act2 yi nispeten rahat, act3 u tadinda zorlukla yapan monklar:

dun can skintisindan 1.3k dps 2handed ile aoe dps build denedim

BAYA tatmin edici (act1-2 icin) 1 shot killer havada ucuyor tavsiye ederim, eger ucuza bir daibo, polearm vsvs bulursaniz..facerollda yeni bir anlayis geliyor boyle azrail gibi geziyorsunuz eheheh...
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

mono dediğini denemek için 850kya 1.1dps soketli, ayrıca 450loh monk sopası buldum bakalım işe yarıcak mı
buildi de yazarsan

16k dpsim 18k oldu ama 1.10 atack speed oldu çok yavaşladı :/

eheh valla aynen bende 1.3k dps li bisi aldim 26k dps goruyorum self buffli (breath of heaven buffi), ustune dps mantra acinca act1-2 deki moblar gg..attack speed yavas ama..kamyon gibi vuruyor :D..e bide soketli ise ona crit dmg increase yada en sut seviye LoH gem tak oh mis.

soyle birsey salladim, sweeping windde inanilmaz olur muhtemelen, weapon dmg kullanan abiltyler sacma dmglar vuruyor.

geara bagli laylom 2hand faceroll build act1-2

ama ustunuzde en azindan resist falan olsun tabi, act2 yi bitirmis biri icin act1-2 fantazi farmi oluyor :)

edit: blind'i o rune la kullaniyorum son 3 gundur, guzel interrupt ediyor..yani 6 sn sonra belesten bir interrupt etkisi yapiyor o anlamda koydum..hatta ben serenityden once blind atiyorum..serenity 4 sn bittikten azcik sonra 2ci blind patliyor kacarken iyi geliyor eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

heh fantazi build disinda, bende monka sacma para harcadim..yani sey super sacma ya..

"aha bu sefer oldu galiba" diyip tadinda bir zorluk, hatta iyi zorlayan bir zorluk(!?) hissederken..sihirli bir sekilde bilinmeyen bir yerden spike dmg yiyip yatiyorum. ayari olmayan moblar var, ya resist dinlemiyorlar, yada baska birsey. ama 10 milyonda harcasam orada yatacaksin diyor sanki kotick..

insallah dedikleri gibi melee lere adam ederler biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...