Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SLS Design Web Tasarım Yarışması

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

bakınız biz bu yarışmayı boşuna açmıyoruz. Yetenekli Grafiker ve Webmasterları arıyoruz. Belki sayfamızı daha güzel tasarlarlar diye. Aklınız alabiliyor mu bilmiyorum. Şu anda sorunuza çok sinirlendim ne dediğimi bilmiyor olabilirim. Bağışlayın. Ama aynı zamanda bu sözleri bence hak ediyorsunuz. Tamam bu bir eleştiri biz de eleştiriye açığız. Ama hiç bir zaman eleştiri bu uslupla yapılmaz!!!!! Anlaşılan insan ilişkilerini bilmiyorsunuz. Bence bir siteyi veya emeği eleştirirken nasıl konuşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yoksa hayatınız boyunca hem siz zarar görürsünüz hem de karşınızdaki.Zevklerimiz farklı olabilir size göre berbat veya vasatın altı olabilir. Bize göre orta bir site. Zaten sitemiz geçici eğer türkçe okuma yazma biliyorsanız okuyabilirdiniz. Madem bu siteyi vasatın altı görüyorsunuz girmeyin o zaman. Ama şunu asla aklınızdan çıkarmayın; hiçkimsenin bir emeğiyle ve uğraşıyla dalga geçmeyin. Bu ben de olabilirim orc_lord da olabilir bir başkası da. Eğer çok güzel yapıyorum diyorsanız gidin ne halt ediyorsanız edin. Ama bizden SLS Design Ailesinden ve web sitemizden uzak durun. Uslubunuzdan bu türlü bir mesajı layık görüyorum!!!!!!!
Saygılar....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 24 May 2003 22:25 tarihinde demiş ki:
bakınız biz bu yarışmayı boşuna açmıyoruz. Yetenekli Grafiker ve Webmasterları arıyoruz. Belki sayfamızı daha güzel tasarlarlar diye. Aklınız alabiliyor mu bilmiyorum. Şu anda sorunuza çok sinirlendim ne dediğimi bilmiyor olabilirim. Bağışlayın. Ama aynı zamanda bu sözleri bence hak ediyorsunuz. Tamam bu bir eleştiri biz de eleştiriye açığız. Ama hiç bir zaman eleştiri bu uslupla yapılmaz!!!!! Anlaşılan insan ilişkilerini bilmiyorsunuz. Bence bir siteyi veya emeği eleştirirken nasıl konuşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yoksa hayatınız boyunca hem siz zarar görürsünüz hem de karşınızdaki.Zevklerimiz farklı olabilir size göre berbat veya vasatın altı olabilir. Bize göre orta bir site. Zaten sitemiz geçici eğer türkçe okuma yazma biliyorsanız okuyabilirdiniz. Madem bu siteyi vasatın altı görüyorsunuz girmeyin o zaman. Ama şunu asla aklınızdan çıkarmayın; hiçkimsenin bir emeğiyle ve uğraşıyla dalga geçmeyin. Bu ben de olabilirim orc_lord da olabilir bir başkası da. Eğer çok güzel yapıyorum diyorsanız gidin ne halt ediyorsanız edin. Ama bizden SLS Design Ailesinden ve web sitemizden uzak durun. Uslubunuzdan bu türlü bir mesajı layık görüyorum!!!!!!!
Saygılar....

+9999999999999999999999999999999999999
insan ilişkilerini bilmediğiniz çok açık. böyle eleştiri mi olur?
bence daha nazik olmalıyız. Bence SLS Design'nın websitesi hoş. Fena olmamış ama daha iyi olabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım kişilik olarak eleştirileri kabul edebilen birisi değilsiniz, bunun dışında bu sadece nasıl bir web sitesi istediğinizi, nelerin sizin için yeterli nelerin yetersiz olduğunu anlamak için sorduğum basit bir soruydu ancak yaptığınız işe gereğinden fazla değer veriyorsunuz ya da tam tersi geçerli olduğu için bunu bir hakaret gibi algılamışsınız.
Bu gibi işlere önemli olan istenileni ortaya koymak ve ortak bir çalışma çıkartmaktır. Çünkü tasarım, özellikle web üzerinde, tamamen eleştiriye açık olduğu için insanların size bu gibi soruları sormalarını ya da "Web siteniz iğrenç olmuş" gibi eleştiri bile sayılmayacak laflar söylemelerine bir an önce alışmanız gerek.

Görüyorum ki profesyonellikten çok uzakta bir yarışma olacak. Çünkü henüz kendi web sitenizi bile değerlendiremiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarım Yarışması diyorsun belki biizm siteyide düzenlerler diyosun anlamış değilim.
Bir kere tasarım yarışması için seçilecek jüri zaten tasarımdan anlayan deneyimi olan kişiler olmalı yani ne biliyim bakınca iç açıcı gelmiyor neyse..[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Oky başta sözlerim için özür diilerim. ama en azından masumane bir soru ise lütfen birazdaha nazikçe olsun.Gün geçtikçe profesyonelleşiyoruz.Öyle bir anda olmuyor :) Kusura bakma sana da onca laf ettik affet beni ama sözün biraz çekilebilecek gibi. Tekrar özür dilerim. O an zaten başka şeylere sinirliydi sana patladım afedersin İkincisi Yarışmanın Jurisi biz değildik bir takım İlköğretim ve Lise Bilgisayar Hocası idi. İdii diyorum Çünkü yarışma KAPANDI! Yani yarışma diye bir şey kalmadı belki maddi imkanlara kavuşunca maddi ödülleri olan bir yarışma açarız. Yarışmanın kapanmasıın nedeni çok amatörce aceleyle karar verilmiş olması. Burada boşu boşuna konu açtığım için de özür dilerim. Ayrıca Oky tekrar özür dilerim. Ayrıca sitemizi yeniden yapıyoruz. İlk güncellemeyi yaptım lütfen bakıp yorumlarınızı yollarsanız kendimizi geliştirmemiz adına çok daha güzel olur.
Saygılar....
SLS Design
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 25 May 2003 15:57 tarihinde demiş ki:
Tasarım Yarışması diyorsun belki biizm siteyide düzenlerler diyosun anlamış değilim.
Bir kere tasarım yarışması için seçilecek jüri zaten tasarımdan anlayan deneyimi olan kişiler olmalı yani ne biliyim bakınca iç açıcı gelmiyor neyse..

Eklenecek birsey yok buna yani.. Ozet.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...