Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haradrim No More...

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Evet son günlerde içerisine düştüğümüz trade çılgınlığı sonucunca ilk göz ağrım Haradrim'in tüm telif haklarını devretmiş bulunmaktayım..

Haradrim'i bir lvl 50 Skald ve 42 Runemaster karşılığında değiştirdim..

Bundan sonra frontier'da Skald Rnz veya Runemaster Ezz ile savaşacağım..

İlg geceden eski guild arkadaşlarımdan birkaç tanesini kestim kendimi çok kötü hissettim ama olsun değişiklik iyi geldi..

Hibernia da birlikte oynadığım tüm Türk dostlarıma buradan sevgilerimi iletiyorum..

Artık Alistar ve Zet ile birlikte midgard'ın karlı ovalarında el ele koşacağız :P[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden
Member of Dark Order
Excalibur | Hibernia / EU

Sosyal ağlarda paylaş

barrysworld.uk.quakenet.org

irc server'i üzerinde
#daoc.acctrade

kanalinda acc'larini trade etmek isteyenler buluşuyor, anlaştıkları takdirde game pass'lerini veriyorlar bir süre char'ları denemek için, charları da beğenirlerse birbirlerine Subs şifrelerini veriyorlar ve değişmiş oluyorlar.. .

Ben başta biraz tırstım açıkcası, acc'ımda adam gibi sadece warden'ım vardı o da healer warden o nedenle pekçok insan istemiyordu benim healer warden'a karşılık amcam bir lvl 50 bir lvl42 verince ( lvl 50 epic'li MP weapon'lı, 2.5p parası vs. var ) biraz tırstım kandırmaca mı diye ama sorunsuz gerçekleşti acc trade işi..

42 runemaster da 50 de kullanacağı glowing staff'ları vs herşeyi var.. karlı bir pazarlık yapmış oldum sanırım.. adam icq'mu bile alma gereği görmedi kesin kafaya takmış hib'e geçmeyi sanırım :)

Haradrim RR4L1 di Rnz 4L6 ordan da bayaa ii oldu.. vs. vs.

ii de bir guild'e girdik hemen 28 milyon RP'leri var düzenli RvR felan da yapıyorlar.. sanırım sevicem ben bu midgard'ı :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
Haradrim lvl50 Warden [R.I.P]
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Heeheh bi 50 yapsin char'ini biraz da RP alsin kolay trade eder o zaman..

Birkaç gün irc de takilirsan çok güzel şeyler düşürebiliyorsun..

Zaten eminim bir süre sonra dierleri de gelirler mid'e birlikte takılırız :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kiladr, 07 Şubat 2003 15:26 tarihinde demiş ki:
Subs şifresi değiştiriliyor mu ki ?

hayır ama karşılıklı iyi niyet yeterli, onun subs'ı bende var benimki onda, bir pislik yaparsa bende onun elindekileri uçurabilirim o nedenle bir pislik çıkacağını sanmam :)

Zaten acc'ı trade ettiğim elemanı da araştırdım biraz iyi ve güvenilir birisi.. yukarıda vermiş olduğum kanaldaki OP lara sorabilirsiniz onlar pekçok elemanı tanıyorlar..[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

ne yazikki karsilikli iyiniyet harbici cok onemli
ben gecen gun accumu trade ettim vede baya ugrasmak zorunda kaldim
karsimdaki kisi ilk basta beni kazikladi bi guzel benden dogru acc bilgilerini alip kendi yanlis seyleri yolladi.........acc trade ebaydeydi..bende fake acc alip sanki baska biriymisim gibi acclari degiselimmi dedim..vede onun gamepswdunu aldim...(3pc var )..1 pc den game psw ile login oldum ve adama eger bana dogru acc bilgilerini vermezse charlarini silecegini soyledim hehe vede trade gerceklesti...
tek sorun bana elinde bulunan champion accunu vercekti onun yerine baskasiyla trade etmis oldugu lvl50 berserkeri aldim.........
biraz ugrastim yani:(
Sosyal ağlarda paylaş

eu da subs deişimini ilk kayit olduunda verilen email e yolluyolar tabi customer support tan yardim istiyon yani oyunu almiş ilk işlemleri yapmiş kişiye ve kesinlikle epic mepic gold falan vermiyolar sadace silinen chari veriolar... belli olmaz bende belki pryd midden exc midde atlayabilirim ama burada güzel lvl50 skald var sb nin de 50 olmasina az kaldi hadi hayirlisi ..[hline]Aluvian Warden Hibby/exc[R.i.P]
Fronad Skald Middy/Pryd
Skurt Sb Middy/Pryd
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros EU serverlarında sana iki şifre veriliyor birisi Game Password diğeri Subscription Password.. Subs şifren ile kişisel bilgilerini, ödemelerini vs. yapabiliyorsun ve Game password'u değiştirebiliyorsun Game Password sadece oyuna girerken kullandığın şifre..

Çift güvenlik sağlamış oluyorlar bu şekilde, cafede veya başka bir yerde game pass'ini çaldırsan bile hemen subs şifren ile internet sayfasından game pass'i değiştirebilirsin..

Acc trade olayını engellemek için GOA avrupada subs şifresinin değiştirilmesi olayını kaldırdı, eskiden mail atıyorduk subs şifremi deiştirmek istiyorum diye onlar da yeni şifre yollıyorlardı fakat artık böyle birşey yok.. Subs şifresini çaldırsan dahi adamlar değiştirmiyor.. güvenliğinden sen sorumlusun..[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Anam anam demin Emain de Haradrim'i öldürdüüm nasıl içime oturduuu öldürdükten sonra farkettim Haradrim olduğunu bende bakıyorum bi yerden benzetiyorum ama hayırdır işallah diyordum :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
RnZ lvl50 Skald RR4L6
Ezz lvl42 Runemaster
Excalibur | Midgard / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Bende lvl 29 hero verdim lvl 75 dragon aldim her hafta 400 kadar player geliyo catır catır kesiyorum.Hatta bi ara hp mi 0 a dusurduler ama olmedim Haradrim post etmish delirdi adamlar.Plan fln kuruyolar..ULAN ORDA IRAGA SAVAS ACMIS ABD siz dragondasiniz alla alla...[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 09 Şubat 2003 04:22 tarihinde demiş ki:
Bende lvl 29 hero verdim lvl 75 dragon aldim her hafta 400 kadar player geliyo catır catır kesiyorum.Hatta bi ara hp mi 0 a dusurduler ama olmedim Haradrim post etmish delirdi adamlar.Plan fln kuruyolar..ULAN ORDA IRAGA SAVAS ACMIS ABD siz dragondasiniz alla alla...[hline]Durlag LeftField...
Too much seasoned HERO
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

abi sen süpersin ya :)
senin gibisi gelmedi bu oyuna[hline]Sarmısak da acı ama evde gerek bir dişi!

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...