Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mouse

Auberon

Öne çıkan mesajlar

Selamlar

Geçen sene logitech g500 mouse aldım genel olarak memnundum mouse'dan ama son zamanlarda sol tuşa basınca sıkça 2 kez tıklamaya başladı (oyunlarda ve internette sıkıntı yaratıyor) garanti belgelerini falan bulamadım o yüzden yerine bir mouse bakıyorum abartı pahalı olmayan ele oturan yani biraz büyük kablolu oyun amaçlı önerebileceğiniz mouse var mıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/ask/section/contact/crid/595/lt_product_id/**/tabs/**

Bu siteden üyelik alıp, formu dolduruyorsun, dönüyorlar 24 saat içinde.

ShadowFax said:

00800 44 882 5862

burayı arayabilirsin. Daha hızlı çözüm olur.

Yaw bişi daha soracam, bunun seri nosu falan altındaki etiketlerin altında mıdır? Çıkartmadan önce sorayım dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Auberon said:

Benim gibi garanti belgesini kaybetmiş olanlar napsın peki

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/ask/section/contact/crid/595/lt_product_id/**/tabs/
bu Gangren'in verdiği linkten üye olup sorununu yazarken garanti belgesi fatura falan sormuyorlar. Sadece mousun kablosundaki stickerden M/N, P/N ve PID numaralarını yaz bir kağıda ve istenince forma ekle. 24 saatte dönerlermiş, yeni mouse gönderirler mi bilmiyorum ama görecez bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben koymuştum fatura fotokopisi ile, o mousetaki stickerı jpg olarak. 2 gün içinde G5'niz defect, alın size replacement diye G500 gönderdiler.

Gönderdikleri G500'ün bir sene olmadan LMB bozuldu, aynı yöntemle tekrar gönderdim. "Gönderdiğimiz replacementın garantisi, G5'inize bağlı. G5 garantiniz bittiği için babayı alırsınız" dediler, bende OKAY :( yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Ben koymuştum fatura fotokopisi ile, o mousetaki stickerı jpg olarak. 2 gün içinde G5'niz defect, alın size replacement diye G500 gönderdiler.

Gönderdikleri G500'ün bir sene olmadan LMB bozuldu, aynı yöntemle tekrar gönderdim. "Gönderdiğimiz replacementın garantisi, G5'inize bağlı. G5 garantiniz bittiği için babayı alırsınız" dediler, bende OKAY :( yaptım.

Fatura uzakta şu an ama mousun stickerı scanleyip ekledim forma, bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...