Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammmar 40k

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hazir sayfa basi yakalamisken boyadiklarimdan uc bes bir sey paylasayim.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edit: Bu sefer oldu sanirim

Bir de Istanbul veya Ankara’da oynayan/boyayan ekip varsa nasil araya kaynarim bana bir anlatin. Cok yabani kaldim son yillarda. Tum cevrem yurtdisina gitti ya da evlenince yalan oldu. 

deadwoll tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Istedigim renkleri asla bulamadigim icin bayagi improvize gidiyorum, boyadigim space marineler duz sternguard oldugundan biraz deney alanim gibiler. Tepeden aydinlatma + edge hightlighting yapip geciyorum. Bir tek bu koydugumda freehand yaptim coat d’arms’i. Freehand isi hosuma gidiyor. Soyle kafam rahat olsa detayina girecegim bir dreadnought var sadece base’ini attigim, cok iyi fikirlerim var skfkf

Tyranid de psychophage, boyadigim ilk tyranid unit’i. Kutudaki en buyuk modeldi. En zorundan basliyim sonrasi kolay gelir dedim. Iki kez boyayip sonra boyayi soktum, son boyadigim icime sindi. Zemin materyalim yok, Ikea’da dolasirken, siyah sus taslari gormustum yarim kilosu 60 liraya, onlari aldim tas yaptim shfkfkg. Bir ara tutkal alip daha fazla tas yapistirip sonra terracota pigmentle kaplayacagim. 

Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll, 18.03.2024 10:37 tarihinde dedi ki:

Bir de Istanbul veya Ankara’da oynayan/boyayan ekip varsa nasil araya kaynarim bana bir anlatin. Cok yabani kaldim son yillarda. Tum cevrem yurtdisina gitti ya da evlenince yalan oldu. 

Dostum Facebook Cadia Kapısı na gir oedan whatsapp grubuna katılmayı talep et. Veyya gruba katılıp özelden bana yaz telefonumu vereyim oradan ekleyelim seni. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...