Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix Geyiği

nightstalker

Öne çıkan mesajlar

Süper bi diyalog alın okuyun;

-Kuddusi, ben artık simit yemek istemiyorum. 3 gündür simit yemekten içim dışım simitoldu. Bıktıım...
-Sakin ol bebeğim. O yediklerin simit değil ki. Matrix sana öyle gösteriyor hepsi o Bu dünyadaki her şey gibi o da bir yanılsama. Sen ne yediğini hayal edersen onu yersin Trinity.
-Bana Trinity demeeee... Kuddusi benim adım var. Benim adım Serap.
-Tamam işte o da bir yanılsama. Her yanımız Matrix anlasana.
-Bari patlamış mısır yesek arada.
-Olmaz. Simt yiyerek bir nevi ajanları da yok ediyoruz.
-Kuddusi sen iyiden iyiye kayışı kopardın ha. Ayol simitle ajanın ne alakası var?
-Neo'nun belalısının adı ne? Ajan smith. Yaa anladın mı? Bunlar hep Matrix işte...
-Ay yeter. Ben eski kuddusi'yi istiyorum tamam mı? Matrixle bozmuş manyak Kuddusi'yi değil. Yoksa Neo mu demeliydim?
-Neo mu? Haşa. Neoolmak kim ben kimim. O seçilmiş biri.
-Sen de öylesin. Bunca adam dururken erkek arkadaş olarak sen şeçtim. Şu halimize bak. 3 gündür sinemadan çıkmıyoruz. Tüm öğünleri simitle geçiştiriyoruz.
-Onlar simit değiiiil....Matrix
-Off ya... Matrixler götürsün seni e mi Kuddusi. Ama kabahat bende. Bende şu simidin üstündeki susam kadar akıl olsa seninle işim ne?
-Matrix bi tanem. Kaderin bu. Şu anki kızgınlığın bile bir yanılsama.
-Tabii simitler simit değil. Üzüntü üzüntü değil. Kızgınlık sanal. Yarın öbür gün kazara evlensek sen salona domates kasaları yerleştirip al hayatım bunlar aslında son model italyan möble dersin.
-Aferin Trinity oluyor. Kavrıyosun Matrix olayını...
-Trinity degil Seraaaaap...
-Ooo matinenin başlamasına 15 dakika kalmış. Gel içeri geçelim.
-Kuddusi ben artık bu allahın belası Matrix filmini seyretmek is-te-mi-yo-ruuuuum... Başladığı günden beri 17'inci setredişim olacak.
-Sen ne nankör kızsın be. Millet Matrix'i görmek için sinema önünde sabahlıyo, sen benim sayemde beleşe seyredip duruyorsun, yine de dırdır ediyorsun.
-Senin sayende mi? Hahaaa... Sinemada yer gösterici arkadaşın var onun sayesinde bi kere.
-Neyse ne!.. Hadi gel Matrix Reloaded başlıyor.
-Başlayamaz olsun inşallah... Matrixlere giresin de çıkamaz olasın Kuddusi. Reloaded'mış. 17'inci kez reload edemeyeceğim kusura bakma... Ben girmiyorum.
-Saçmalama Trinity Serabım. İnan bana bak bu son.
-Hep öyle diyosun sonra da her çıkışta şurasını iyi göremedim deyip bir daha giriyorsun. Çevremde herkesi ajan olarak görmeye başladım. Telefon ahizesi görünce midem bulanıyor. Her yanımda yeşil rakamlar harfler uçuşuyor...
-Film başladı Trinity hadiiii...
-Bırak kolumu ben gelmiyorum Kuddusi... Seni bir daha görmek istemiyorum Kuddusi... Matrix'in dibine kadar yolun var Kuddusi...[hline]Tomorrow will take us away,Far from
home and no one will ever know our
names... But the Bard Songs will remain

BLİND GUARDİAN- Bard's Song
:rock:

[Bu mesaj nightstalker tarafından 25 May 2003 09:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...