Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3'ü Nereden Alacaksınız?

Gangren

Öne çıkan mesajlar

aente said:

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Diablo-3-CD-Key-for-Battle.net-%252d-Instant-Download.html

şu adamlardan almayı düşünür oldum, her ne kadar kutusunu da çok istesem de eğer etrafımdakilerin çoğunluğu geceden başlayacaksa ben de öyle yapacam, salı günü yapacam zaten iznimi de, harharhar.

Bu site güvenilirmidir ?
Ve cd-key'i ne zaman gönderecekler acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

Shopto'dan normal versiyon sipariş edip siparişi yollanan var mı? Activision dün akşam 4'te ulaştırdığı için 1.30 saatte bir kısmını anca yollayabilmişler, CE'ler de Pazartesi'ye kalmış sanırım. Benim SE dün yollanmadığı için biraz endişe duydum. Normalde hafta sonları yollamıyorlar ama D3 için böyle bir şey yapabileceklerini yazmışlardı foruma. Ne foruma üye olabiliyorum, ne destek için bir e-mail adresleri var, ne ticket açabiliyorum bu konu hakkında. Eğer bugün yollamazlarsa bu Shopto'dan yaptığım son alışveriş olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Shotdowninflames said:

Popeye said:

son bir iki gun icinde battle.net uzerinden alan oldu mu oyunu?
kartta para olmasina ve bilgiler eksiksiz olmasina ragmen surekli error veriyor
(belli bir hatada degil sadece error hede hodo) sizde de oluyor mu diye soracaktim

10.05.2012'de yani dün aldım ben bi problem çıkmadı, download ettim fakat yükleyemedim, sanırım 15'i bekliyoruz o yüzden CE sini almak için bekleyenler üzülmesin, bizde bekliyoruz.

14th may 17:01 CEST diyor install için
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Shopto'dan normal versiyon sipariş edip siparişi yollanan var mı? Activision dün akşam 4'te ulaştırdığı için 1.30 saatte bir kısmını anca yollayabilmişler, CE'ler de Pazartesi'ye kalmış sanırım. Benim SE dün yollanmadığı için biraz endişe duydum. Normalde hafta sonları yollamıyorlar ama D3 için böyle bir şey yapabileceklerini yazmışlardı foruma. Ne foruma üye olabiliyorum, ne destek için bir e-mail adresleri var, ne ticket açabiliyorum bu konu hakkında. Eğer bugün yollamazlarsa bu Shopto'dan yaptığım son alışveriş olacak.

benimki de yollanmamış daha. yarın öğlen yollanmamışsa iptal edebilirim. gerçi yani 15'i akşamına kadar gelse yeter bana, zaten oynayamıcam çünkü pazartesi gecesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesajı bulamadım, mesajın olduğu konu silinmiş, diğer konuya yönlendirilmiş. Mesajda yazanlar şöyleydi: İngiltere SE'lerini Cuma yollamışlar ama İngiltere dışı SE'leri dePazartesi yollayacaklarmış. Asıl erken yollamaları gerekenleri niye Pazartesi'ye bıraktılar? Foruma kayıt olabilsem onu güzel bir dille soracağım da olamıyorum maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok pahalıya geliyor battle.net'ten. 2.3 euro kuru desen 60 euro'ya satıyor. İki diablo kutusu almak yerine sağlam bir işlemci alırım o paraya. Normal, insan gibi fiyata satan bir yer varsa alacağım yoksa fiyatının düşmesini beklerim yani. Diablo hype'ı yüzünden yolunmaya niyetim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...