Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tr-osi olma yolunda bir server

legandary

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar avalon adında bir server açıldı ve türkiyede osi clone olmayı planlıyor yani herşeyiyle osinin aynısı olmaya çalışıyor serverın emulatörü runuo çok güzel bir server başka shardlarda oynadıktan sonra bu serverda oynamak uo ya yeniden başlamak gibi bişey bir çok bilmediğimiz özellik varmış meğerse uo da adress=www.avaturk.com/forum2003
Sosyal ağlarda paylaş

söylememim nedeni çok hoş bir server olması hızı falan diğer serverlar kadar ii ama yeni açıldı şimdi 22 kişi online bende zevkli bir server olduğu için oyuncu gelsin birlikte hoş vakit geçirelim dünya dolsun istiyorum birde ultimatr de ne okuduysanız avalon serverında yapabilirsiniz en ince ayrıntısına kadar herşey aynı
Sosyal ağlarda paylaş

millet zaten server açık yaaa test sürecinde ama test baya uzun sürecek ve herşeyiyle osi gibi oside ne varsa ordada var oside olmayan hiçbişey ordada yok tüm skiller çalışıyor bazı eksiklikler çıkınca hemen düzeltiyolar testin amacıda bu zaten ismide aslında o kadar önemli değil sen zebulanın aslında başka yerlerde kullanılan bir isim olduğunu biliyormusun?bilmiyorsan söyliim kullanılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
legandary, 18 May 2003 08:37 tarihinde demiş ki:
herşeyiyle osi gibi oside ne varsa ordada var oside olmayan hiçbişey ordada yok

yavaş :) biraz yüksekten uçtun sanırım
en son 5 gün önce girmiştim ( serverı yapanlardan biri arkadaşım test için rica etmişti ) baya bi eksigi vardı

server belki güzel olur yada olmaz ama osiyle aynı lafı biraz fazla iddialı :)

ps : amacım kesinlikle servera çamur atmak diil sadece osiyle aynı lafı beni rahatsız etmişti[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar başka serverları karıştırmayın ama yinede şunu söyliim avalon osi olma yolunda ilerliyor tabiki eksiklikleri var ama testte zaten testin manasıda hata ve eksiklikleri giderme yöntemi bir nevi bu işte haa bu arada dark venue de runuo ile çalışıyo heralde ama bazı kısıtlamalar var 3d ile savaşılmıyo bazı şeyler osi gibi bazıları değil ama avalon tamamen osi gibi olmak istiyo ama tabi imkanlar olduğu kadar ben bide size e-q-u-a dan bahsetmek istiyorum o da çok güzel olacağa benziyor düşünceleri çok güzel deedstyer a başarılar diliyorum şu an gözümde iki server var biri avalon biride açılacak olan e-q-u-a
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 18 May 2003 00:06 tarihinde demiş ki:
ya bence avaturk fazla iyi değil ismide fazla ünlü değil kaç kişi duymuşki basit gibi geldi ama bana neyse bakalım açılsın :)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*

fazla ünlü değil mi eh bilmeyenler konuşur tabi avatürk ü...
en son level dergisinde de reklamı çıktı oyunlarla ilgilenmesen bile en azından bi yerde duyabilirdin neyse orayı geçelim de avalon benim sylveria daki guildim olduğu için çok ilgilendim ve araştırdım www.kolayoyun.com da yeni bi shard açtı ve onun adı da avalon avaturk ün sitesine henüz girmedim belki bi kısayol fln onlarda da olabilir ya neyse araştırmak laasım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
legandary, 18 May 2003 17:50 tarihinde demiş ki:
ben bide size e-q-u-a dan bahsetmek istiyorum o da çok güzel olacağa benziyor düşünceleri çok güzel deedstyer a başarılar diliyorum şu an gözümde iki server var biri avalon biride açılacak olan e-q-u-a

bence e-q-u-a çok abartılı olcak adamlar gerçeğe benzer yapmak istemişler Forumlarında görmüştü tam olarak linkini bulamadım çok saçma idi yani uo'dan büyücülüğü resmen kaldırdılar ve sanırım 2gb lık bi harddisk üzerine kuruyolarmış yanlış olabilir ark söyledi eheh yani 2gb da ancak 2 kişi kaldırır zaten ve forumlarında bizden kaynaklanan lagdan sorumlu deiliz bağlantı 56k ise katılmamanız iyi olur demişler bilemiyorum...ama xeria gerçekten çok iyi geliyor bence şu na test aşamasında scriptler bronx yayınlamadan 6 ay öncede vardı nebulanınkilere benzer.ama çok güzel bir server ve galiba wildgenie nin verdiği scriptlere dayanarak wild area da güzel gibi serverin tam url sini bilmiyorum[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
İide bu matrix bizi bozmasın ba.

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 18 May 2003 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem Yani ne diyeyim bronx un serverında yeterince oynadım
snnde ilk playerlardandım osidede hatırı sayılacak bir sure oynadım . Sadede gelirsek bence aos desteklemiyen her server artık pek ilgi cekmez bu benim dusuncem 3d artı yaratıklar . mor lama versus bocek misali neyse avolona gelirsek acıldıgı andan beri testeriyım ve ınanılmaz derecede iyi bir server hala inanmiyorum bazı arkadaslar item artınca cokecegını veya patliyacagını soyluyorlar gorecez ama ya haksızlarsa ve ya bu gerı kalmıs 2d serverlar da scrıpt yazan ların arklarıysa . neyse daha oncede project erntropia burda cok kotulenmıstı 2 haftadır oynuyorum hatta 1 doların ustunde real para bıle kazandım yanı burdakınlerın kumar yok para olmadan oynanmaz demelerıde bos cıktı ama avolan o kadar guzelkı bırakamıyorum ve inanın senelerce uo oynadım ve yabanci dilimde cok ıyı oldugundan hemen buglara baktım neler var dıye bu kadar iyi bir sistem gormedım simdi bunada karszı cıkarsınız ama ıste avalon ortada deneyın gorun o kadar cesurlarkı sanıyede acount alıyorsunuz 1 dakka bile beklemiyorsunuz
Sizi candan kutluyorum Goodness Chosen basarılar

POT
HERCULE
NWO Zion Sinister
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar sadece bir deneyin bağlanmanız için uogateaway ve login bilgileri lazım account free istediğinizi yazıp girebilirsiniz deneyin bi bakın.Belki aranızda neden bu shardın reklamını yapıyolar bi kazançlarımı var diyenleriniz olabilir size şunu söyleyeyim tek kazancımız saçma sapan shardlardan sıkılmış olan(yani bizler gibi) insanları bilgilendirip aramıza katabilirsek avalonu kalabalıklaştırmak ve daha eğlenceli hale getirmek bi deneyin yaa beğenmeseniz bile en fazla 1 saatinizi heba etmiş olusunuz sevgiler saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
godzilla112, 18 May 2003 18:12 tarihinde demiş ki:

çok saçma idi yani uo'dan büyücülüğü resmen kaldırdılar ve sanırım 2gb lık bi harddisk üzerine kuruyolarmış yanlış olabilir ark söyledi eheh yani 2gb da ancak 2 kişi kaldırır

sorması ayıp, harddisk ile server kapasitesinin ne alakası var? çok saçma konuşuyorsunuz..
ha bir de, yani her server kendine göre değişikler yapabilir, illa her shard osiye benzemek istemeyebilir.. isterse büyücülüğü de kaldırabilir.. sonuçta hep aynı tip osi GİBİ serverlar görmek saçma olurdu. sonuçta sen seçeceksin hangi serverda oynayacağını, illa büyücü olacam diyorsan sana hitab etmiyor demektir.. yani çeşitlilik, değişkliklere saçma demeyin.[hline]DM: The dragon capsizes the boat with a powerful swish of its tail, you are all thrown into the water!
Player: I CAST LIGHTNING BOLT!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 19 May 2003 09:23 tarihinde demiş ki:

said:
sorması ayıp, harddisk ile server kapasitesinin ne alakası var? çok saçma konuşuyorsunuz..

ahah ne alakası var diyo dene bakalım 2gb lık harddiskle kaç kişi alıyon alakası yoksa ahah[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||
Sosyal ağlarda paylaş

said:
legandary, 19 May 2003 09:29 tarihinde demiş ki:
evet sailor kardeşimiz çok haklı emeğe ve düşüncelere saygı göstermeliyiz magelerin olmadığı bir server bence süper olur adil savaşlar olur hiç olmazsa şu an oynayacağım iki server var biri avalon biride açılırsa e-q-u-a gerisi bana yaramaz ama sizi bilemem tabi.

mage olunca adil olmuyo mu bence swler kolaylıkla mageleri kesebilir arkım app sw ile nebulada gm mageler kesiyodu ki bu pvp olayına bağlı ben orda kendi fikrimi koydum sonuçta uo bir Role Play Game dir ve uo da magelik baştan beri vardır tamam mage istemiyen olabilir benim fikrim ama ben sadece mage liğe deil dier düşüncelere saçma dedim orda bi forumda gerçekten uo yu tamamen deiştiren şeyler vardı örneğin elimizde eşya varken bandajlayamamak bandajlayınca canın artmaması ve bandajları 5 dakkada bir deiştirmek gibi işte linkleri forum1 forum2
[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||

[Bu mesaj godzilla112 tarafından 19 May 2003 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...