Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batının Muhafızları - David Eddings

IMGOINGTOWIN

Öne çıkan mesajlar

said:
Dragonutopia, 24 May 2003 12:50 tarihinde demiş ki:
Orjınal adı nedır ve hangı realm ın .......[hline]A little less conversation a little more action please

Guardians of the West[hline]So need your love, so fuck you all
I'm not scared of drink, I just don't want to
If I stopped lying, I'd just disappoint you
I come undone

Sosyal ağlarda paylaş

Realm i fln yok herhangi bi setting uzerine kurulu degil bildigim kadariyla, sadece fantastik roman yaziyor adam ama bunuda iyi yapiyor.
Bilmeyenler icin elenium,tamuli ve belgariad serilerini oneririm. Otekiler hakkindada yorum yapmak isterdim ama daha okuyamadim maalesef.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

adam güzel yazıyo da

bi yönü çok bayık
bütün kitapları

tanıştıriim bu kahraman, bunlar da kahramanın tayfası, uzun yolunuz var, giti git git, kes kes kes, biraz daha git git git, biraz daha kes kes kes, bütün kötü adamları öldür, son bi savaş olsun baş kötüyü de öldür, mutlu son, hadi soora görüşürüz şeklinde oluyo :)[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

ilki var bende, 2. sinin de çıktığını duymuştum bi yerde? ama de in kitapları güzeldir cidden :) bazı yerlerde gülmekten okumaya ara vermek gerekir :)

örn: sparhawk ın kitaplarından birinin başında, kilise baş piskoposunun troll savaş tanrısının savaş alanında gözükmüş olduğunu söyleyen alt kademe rahibe yaptığı yorum :D[hline][i]WoW - Swg - Do I really exist? - Begin[/b][/b]
Sosyal ağlarda paylaş

lol cidden bazi yerlerde karakterler super yorumlar yapabiliyor kitabin o bolumden sonra geri kalan kismini siritarak okumak zorunda kaliyorsunuz.:)

Netekim iyi yazar david abimiz. vakti zamaninda ursula(karisi) dan baya bisey kapmis... yada ursula bundan kapmis bilemicem. ama ikiside iyi, o ayri.[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...