Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 94,5 spli karakter

lurthz

Öne çıkan mesajlar

Karekterimi satıyorum arkadaşlar boşa harcanmış skill pointi yoktur super cap, dreadnougt a güzel biner :) titan haric 4 ırk da hemen hemen binemediği gemi yoktur hem pvp de hem pve de sonuna kadar gider, kafanız rahat olur wallet te 800 m parası vardır set implatlar ile beraber assetinde 10 milyarlık mal varlıği vardır asset dağnık diil hemen hemen hepsi bir yerdedir taşırken zorluk çekmezsiniz Şu an bir Türk corpunda bulunmakda -8 de ve altında carier ile anomaly yapmakdatir kiralık bir alandır anında anomaly spawn olur 10 sytem öteden adamın inteli gelir kasarsanız günde 500m kazanabılırsınız takılırsanız en az 200 plex, leri saymıyorum bile.bulundugu ıstasyonda 10/10 plex yapabılecek tengusu vardır. Gerçek ten ilgilenen arkadaşlar özelden ulaşa bilir gerçekten hakkını vericek birisinin almasını isterim.

http://eveboard.com/pilot/Feseurdeveuve
Sosyal ağlarda paylaş

Benim merak ettigim bu char ilk satilirken ki fiyati ile simdiki fiyati arasinda ki fark yoksa onemli degil belki yada ortalik market alanina donmesin diye ama sonucta satis topigi varsa fiyatda olmali mod piyasayi korumak icin silmistir belki :D fiyatlari plex topiginde hala plex fiyatlari duruo baktim simdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...