Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

a personal appeal from stimpak

stimpak

Öne çıkan mesajlar

şimdii, sor ile geri döndüm oyuna. ama kararsız olduğum bir kaç nokta var, size danışayım dedim.

karakterim çirkin ötesi orc rouge, tipinden tiksiniyorum oynarken, undead açmadığıma defalarca pişman oldum ama çok emeğim var. 4600 küsür achi puanı , çeşitli title'ları falan var, cata gelmeden bırakmıştım oyunu 80 level kaldı.

jc / engineering 450 idi, bisürü mount vs. var, üstünde pek para yok, altlardaki matları falan hesaplarsam bi 25k kadar para çıkar , bankada da var bayaa mat ama lazım diye duruyor.

arkadaşın serverında sıfırdan karakter açarak, 80 lvl+ 20k gold alarak başlamak da güzel geliyor, alliance'a geçeceğim için race change falan da gelecek ama ekstradan para vs. girince işin içine, hiç transfer falan kasmadan direkt yeni karakter mi açsam, bilemedim.

şimdi bu şartlar altında,

soru 1: yeni karakter mi, migrate mi?
soru 2: migrate koşulunda ally olarak hangi ırçı tercih etmeliyim. casual oynayan, arada guild+pugla raid yapan, canı sıkıldıkça bgye giren bir bıçakçı oynattığımı göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Human Female, asla pişman olmazsın. Daggerları kocaman kocaman gösteriyor, animasyonları güzel, night elften de daha az.

Ayrıca bloodfang transmogify'layacaksın en sonunda, en iyi human female'de duruyor o set ahah.

Onun harici, kendi meslekleri kasılı karakterini migrateleyip faction change atabiliyor olman lazım SoR dahilinde. Faction change olduğuna eminim ama migrate + faction change mi yoksa ikisinden birisi mi emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllar yılı trollümle oynaya oynaya oyundan hayattan dünyadan soğudum. oyunun içine matrix tarzı girip trolü yere yatırıp sırtında yürüyüp çiğnemek istiyorum şöyle katır kutur çatır çutur çatırdatmak istiyorum sonra elinden tutup kaldırıp lan şöyle bi dik dur anasını satayim demek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

evet tecrübesi seksenbeş seviye olan bir troll avcısını ya da savaşçısını ya da büyücüsünü ya da rahibini ya da herneyse, yere yatırıp gönül rahatlığıyla sırtını kıtlatabilirsin...

peki.

o troll seni ak$am yemeğinden önce aperatif niyetine yer.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Human Female, asla pişman olmazsın. Daggerları kocaman kocaman gösteriyor, animasyonları güzel, night elften de daha az.

Ayrıca bloodfang transmogify'layacaksın en sonunda, en iyi human female'de duruyor o set ahah.

Onun harici, kendi meslekleri kasılı karakterini migrateleyip faction change atabiliyor olman lazım SoR dahilinde. Faction change olduğuna eminim ama migrate + faction change mi yoksa ikisinden birisi mi emin değilim.

şunu ben faction change yaptıktan sonra yazmak zorunda mıydın :D

dwarf yaptim, pişman değilim diyebilirim. ama transmogrifylı human female görünce biraz üzüldüm.

faction change yapınca sorun çıktı bi mktar, argent tournamentta tüm factionlarda championdum, bi gittim shattered sun görevleri yapilmamis görünüyo. rep sifirlanmiş, quartermasterlarindan item alabilirkene şimdi neutralim.

ticket açtim, oluyo öyle yae, baştan kas dediler.

dorf ile mutluym şimdilik, archaelogy kasarken 8-10ar tane falan fragment çıkıyo çogzel. başka da bi olayı yok. tüm setler yıkanmış da çekmiş gibi göründüünden transmogrify da yalan oluyo gerçi :/
Sosyal ağlarda paylaş

gm bana resmen " bi daha kascan hocu, başka yolu yok" dedi.

200e yakın crusader seal var, bi işe yaradiklari yok. migrate ettim, dedim 1-2 de alt kasarim seallarla heirloom alam. rep sıfırlandığı , questler de sıfırlandığı için vendor "1 ay kas, sonra gel" dedi resmen.

title duruyo, ama dükkana almiyolar beni :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...