Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fıkralı konu

Creative

Öne çıkan mesajlar

kilisenin birinde titiz bir papaz varmış, hergün çanı iyice temizleyip parlatırmış. bir gün ne görsün, karganın biri çana pislemiş. neyse temizlemiş çanı, fakat ertesi gün karga tekrar pislemiş. üç, dört, beş derken karga bu işi adet hâline getirmiş ve hergün çana pisler olmuş. papaz da fena gıcıklanmış tabii ve en sonunda kargaya tuzak kurmaya karar vermiş. çanın kenarına bir bardak şarap koymuş, çana pislemeye gelen karga şarabı içince oracıkta sızıp kalmış ve papaz kargayı kanatlarından yakalayıp sormuş:

- ulan karga; hıristiyan olsan çana sıçmazsın, müslüman olsan şarap içmezsin; söyle bana sen nesin?

gözlerini güçlükle açan karga cevap vermiş:

- ülkücüyüm abi...

keh keh keh :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de anlatayım o zaman bitane, bana da bi arkadaşım anlatmıştı.
lazım biri varmış, arkadaşlarına ben hastayım beni doktora götürün diyormuş hep. arkadaşları da götürmüyormuş.
sonra laz iyice hastalanmış, ölmüş. mezar taşına da "yaa ben size demiştim" yazdırmış.

öyle yazıyomuş mezar taşında lazın
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu ülkücülere laf sokma çabası anlamıyorum evet nevar içki içerle şarpta çana da vurular cami duvarında da yatarlar insna onlar bıyıkları şekil diye dalga geçmeler tatlı su solcularnın filmleri olur ülkücüler hep ezik gösterilir sinemacı ülkücü yok diye hep kötü lane edittiler utanmsalar darbeci diyecekler papaz oldu herkes adamlar ronaldiho messi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...