Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

betaya katılmadım bilemiyorum. ama fakat lakin... ilk çıktığında skyrim için de bir sürü laf söylendi. bir sürü yama geldi. şimdi skyrim'e kötü diyen var mı aranızda? arkasındaki ekip güçlü. düzelteceklerdir diye umuyorum. zira piyasa oynayacak oyun yok :/
Sosyal ağlarda paylaş

The Elder Scrolls Online için preorder bugünden itibaren açıldı. Türkiye'den almaya çalışırken kendi sitesinde fiyatlar Euro olarak verilmiş. Standart edition €54.99'a Imperial Edition €79.99'a satılıyor.

Ancak internette başka sitelerde oyunun satışını yapmakta. Güvenilir olduğu için GreenManGaming 'i öneriyorum. Oyunun Standart Edition $59.99'a ve Imperial Edition'ını $79.99'a alabilirsiniz.

Standart Edition alırsanız size kazandıracakları:[list]
[*] 3 gün önceden oyuna giriş (1 Nisan 2014)
[*] 30 gün oyun süresi
[*] Explorer Pack: İstediğiniz her Irk ile her Alliance'da oynabilme + Scuttler pet + Bonus define haritaları.[/list]
Imperial Edition alırsanız size kazandıracakları:[list]
[*] 5 Gün önceden oyuna giriş (30 Mart 2014)
[*] 30 gün oyun süresi
[*] Explorer Pack: İstediğiniz her Irk ile her Alliance'da oynabilme + Scuttler pet + Bonus define haritaları.
[*] Imperial olup istediğiniz her Alliance'da oynama. Özgün bonuslar, craftign stilleri, zırh ve daha fazlası.
[*] Imperial White Horse: hızlandırılmış özel imperial bineği.
[*] Imperial zırhı craftlayabilme.
[*] Her zırhınızı Imperial zırhına çevirebilme.
[*] Rings of Mara: bir arkadaşınızla Ritual of Mara'yı tamamladığınızda birlikte oynarken bonus exp kazanma.
[*] Mudcrab pet'i.[/list]
Oyun 60 gün içerisinde çıkıyor. Hemen preorder etmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

2-3 tane al o zaman bence, arkadaşlarına kıyak yaparsın

5 dolars discount!

çıkan çoğu vasat her oyunun hypemaster'ı olup, sonra betayı bile denemeden hangi kafayla buna bu kadar haterlık yapıyorsan, 60'dan da 45'i çıkarıp 5 buluyorsun dsdsf

ben alıyorum oyunu. en kötü mortis'in de dediği gibi 1 ay oynarız zaten mmo yok piyasada

bir promo kodu daha gelicek ben alınca isteyen pm atabilir
Sosyal ağlarda paylaş

hypeladığım oyunlar belli canımın içi, istersen açar bakarsın. vasat dediğin oyunlar nelermiş merak ettim.

oyunun betasına ha ben girmişim ha twitch'den oynayan adamı izlemişim, ne fark eder. ben oyuna girince farklı bir oyun mu olacak izlediğimden? bütün karakterin* seslendirilmesi için harcanmış bütçe (ünlülerin kullanılması), xplatform için maffedilmiş menüler, target içinden geçen melee swingler mi düzelecek? massive pvp'nin 12 fps ile kaydedilmiş olması peki?

sen al oyunu zaten, sana alma diyen var mı? hatta almadan demekten ziyade, 2-3 tane al arkadaşlarına da indirimli olarak tedarik et diyorum.

oyunu daha satın almadan neden remorse'e bağladın ki?

ek olarak ekleyim : haterlik neden diye sormuşsun, bu başlıkta ve diğer başlıklarda defalarca yazdık ettik. mmorpg sektöründe yıllardır kötü giden bir gidişat var. bu gidişata yön veren zihniyet TESO'nun arkasındaki zihniyet - SWTOR'un arkasındaki zihniyet. siz hala neden haterlik yapıyorsunuz derseniz, gider 60 dolar verirseniz (bu da "I approve your methods" demek oluyor), ondan sonra daha çok "yaağğğhh ne olacak, alırız bir ay oynarız" dersiniz, o 1 aylar asla 3-4 aya çıkmaz çünkü süregelen oyunlar aynı shit-tier olur siz satın alıyorsunuz diye. satıyorsa adamlar benzerlerini yapar, satmıyorsa nerede yanlış yaptık diye oturup düşünürler. SWTOR'dan sonra hala size şu tarz ürünlerle geliyorlarsa ve sizde satın alıyorsanız, kullanıcı olarak "1 aylık" oyunlara müstahaksınız demektir. TESO'dan sonra warhammer 40k'ı da lütfen pre-order edin 60€'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Khiran said:

Qahlel said:

Hemen preorder etmekte fayda var.

niye, ne faydası varmış

bu satır hariç güzeldi anlatım ama ne diye böyle bir şey yazdığını bende anlamadım Qahlel

Yabancı sitelerde eğer Preorder'lar belli bir sayıyı geçerse pre-access'ın sonradan alanlara kısılacağı tarzı bir dedikodu vardı. o yüzden öyle yazdım. isterseniz bekleyip, alın. bana farketmez ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...