Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4 + 4 + 4 ?

WhiteMocha

Öne çıkan mesajlar

eğitim sistemimiz adam olsa şu anda bu ülkede araba yapan, telefon yapan, pc yapan kısacası adam gibi elektronik alet yapıpta bunu dünyada pazara sokabilen markalar çıkardı.

bi bok çıkmadığına göre yeni gelecek her sistem şimdikinden iyidir.

MMORPG bile yapamıyoruz lan!
Sosyal ağlarda paylaş

Creative said:

eğitim sistemimiz adam olsa şu anda bu ülkede araba yapan, telefon yapan, pc yapan kısacası adam gibi elektronik alet yapıpta bunu dünyada pazara sokabilen markalar çıkardı.

bi bok çıkmadığına göre yeni gelecek her sistem şimdikinden iyidir.

MMORPG bile yapamıyoruz lan!

mmorpgyi bırak oturup masaüstü frp bile yapamazken bir de mmosunu mu yapacaklar. bizim ünilerde bilgi hep teorik veriliyor. uygulamaya gelince fıs. veya gruplaşıp bir şey çıkarma işine gelince de fıs. çünkü planlama diye bir şey de yok. ekip bilinci yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
GokTuRK said:

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=325642
Cumhuriyet'iin haberine göre vekil şöyle demiş :

"AKP'li vekil 4+4+4'ü böyle anlattı: İmam hatipler parlayacak. Ateistler, Marksistler, din düşmanları zarar görecek"

adamların vekilleri bu tarz şeyleri hep yapıyor zaten. hele RTE dindar bir nesil yetiştirmek istiyorum dedikten sonra ne dense boş. Peygamber misin arkadaş ne karışıyosun insanların dinine. Türkiye Cumhuriyeti başbakanı mısın misyoner mi? Hey allam hatırladıkça sinirleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

"AKP'li vekil 4+4+4'ü böyle anlattı: İmam hatipler parlayacak. Ateistler, Marksistler, din düşmanları zarar görecek"

10 yıl sonra filan,türkiye nasıl bir ülke olacak merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

GokTuRK said:

adamların vekilleri bu tarz şeyleri hep yapıyor zaten. hele RTE dindar bir nesil yetiştirmek istiyorum dedikten sonra ne dense boş. Peygamber misin arkadaş ne karışıyosun insanların dinine. Türkiye Cumhuriyeti başbakanı mısın misyoner mi? Hey allam hatırladıkça sinirleniyorum.

Ben memnunum, dayasinlar cocuklara direk dini sopayla ogretsinler lutfen

Bunlarin dayatmalari olmasaydi su anda mutlu bir mumin olarak yasammi surduruyor olucaktim, ne zaman zirvalardan bikip dini gercekten ogrenmeye basladim ondan sonra kayis koptu, gercek anlamda ogrenme hevesine bu sekilde kavustum

Demon okan bayulgende vardi zaman mekan tartisilirken dinin celiskisi girince "kalbimi aklimdan koruyorum" diyen bir tip, inaniyorumdan cok Inanmak istiyoruma variyor burda konu, bi insanda inanmak istedigini anca inanicaksin diye kendisine dayatma yapilinca farkediyor

Durmak yok, aynen devam gumbur gumbur ateist ve benmerkezli bir nesil geliyor

Oss de 4. olan ezberci sakirt ile fason tabela universitesinde siyaset okuyup tbmm nin parlemento oldugunu bilmeyen salaklar ile insaat ederler artik yeni osmanli devletini
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Ardeth said:

GokTuRK said:

Ben memnunum, dayasinlar cocuklara direk dini sopayla ogretsinler lutfen

Bunlarin dayatmalari olmasaydi su anda mutlu bir mumin olarak yasammi surduruyor olucaktim, ne zaman zirvalardan bikip dini gercekten ogrenmeye basladim ondan sonra kayis koptu, gercek anlamda ogrenme hevesine bu sekilde kavustum

Demon okan bayulgende vardi zaman mekan tartisilirken dinin celiskisi girince "kalbimi aklimdan koruyorum" diyen bir tip, inaniyorumdan cok Inanmak istiyoruma variyor burda konu, bi insanda inanmak istedigini anca inanicaksin diye kendisine dayatma yapilinca farkediyor

Durmak yok, aynen devam gumbur gumbur ateist ve benmerkezli bir nesil geliyor

Oss de 4. olan ezberci sakirt ile fason tabela universitesinde siyaset okuyup tbmm nin parlemento oldugunu bilmeyen salaklar ile insaat ederler artik yeni osmanli devletini

cahillik mutluluktur millet mutlu olsun,zaten kafa basmıyor öbür türlü,arada kalan saldırgan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ülkenin çoğunun inanmak için baskıya ihtiyacı yok, çoğunun inanç seviyesi AKPnin ılımlı politikası ile örtüşüyor. ancak gerçek anlamda bir radikal islam devleti olursa o zaman ara skalada kalan inanırlar sorgulamaya başlar devletin inanca karışmasının nasıl kötü bişey olduğunu. şimdilik ise onlara göre AKP herkesin inancına saygılı ultra demokratik bir parti heh. olan inanmayana olacak kısacası. sana gelince, senin zaten potansiyelin varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...