Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA 3. Tur | A. Madrid - BEŞİKTAŞ | 8 Mart - 20.00

PZero

Öne çıkan mesajlar

q7 savunmuyorum ne laf anlamaz adamlarsınız , sadece q7 mı dıyorum anlamıyormusunuz kardesım, q7 ıle turu gecerken ıyıydı sımdı 3 yedık satın mı oldu,

baktın tekrar yazıyorum q7 savunmuyorum , ama sahada 3 golun sorumlusu q7 degıl q7 satılana kadar bu takımda satılması gereken cok adam var, ama neden onlar konusulmuyor dıyorum bu kadar zormu bunu anlamak,
Sosyal ağlarda paylaş

tek suçlu carvalhal.

braga maçına forvetsiz çıkıyor. bu maça normal düzen çıkıyor. nasıl bir kafadır bu ben anlamadım, atletico'yu daha kolay bir rakip görmek demektir bu.

onu geçtim, veli nin sol bekte ne işi var... olacak iş değil ya.

sezon sonunu bile beklemeden göndersinler bu herifi. en azından gelecek sezon için yeni bir sayfa açarız.
Sosyal ağlarda paylaş

kim ne derse desin, Almeida'nın yokluğu da buna sebep

Almeida hem 2 defans oyuncusunu kitliyordu hemde pivot santrafor özellikleriyle defansif orta sahaların çok ileri çıkmamasına da sebep oluyordu. Tamam çok kaçırıyor ama potansiyel yetenekleriyle de sürekli bir tehdit olduğundan rakip takım için alınması gereken bir önlem oluyordu.

Simao nispeten geri geliyor evet ama ilk 20 dakikadan sonra ya inancını kaybetti, ya da pili bitti ki neredeyse hiç geriye gelmedi. Zaten bütün sezon böyleydi, artık yaş mı diyelim başka birşey mi diyelim bilmiyorum. Geçen sezon geldikten sonra verdiği katkının yarısını veremedi. Bitmiş artık kabul etmek gerek, ben bile ettim ...

Quaresma zaten kafada bitirmiş herşeyi, beyefendinin keyfi yerinde olursa ancak birşeyler yapıyor. Böylesine önemli bir maçta tek bir olumlu bir hareketi bile yok. Resmen tutmuyorlar bile Quaresma'yı ya, Quaresma'yı tutması gereken adam çıktı 3-4 kere orta kesti hücumda, yanılmıyorsam bir asisti de o yaptı ...

Veli geride çok yalnız, bek zaten değil. Daha önceki maçlarda sol bek oynadığında kapanan ve dar alanda oynayan bir Beşiktaş'ta hiç sırıtmamıştı ve her mevkiide oynar diye düşünüyorduk ama açık oynayan ve süratlı takımlara karşı bek olamayacağını rahatlıkla gördük. İsmail'i aradık ...

Necip ve Ernst maçın en başarılı adamlarından biri bana kalırsa, Necip belki 3. golün hatasını yaptı ama yapacak birşey yok. Takımda yardımlaşma diye birşey yok ... Pres yiyen oyuncu ya tackle yiyecek kaybedecek ya da öylesine çıkaracak giderse gidecek artık,

Egemen ve Sivok'a da yazık, herifler hem defansif orta saha hemde stoper görevlerine soyundular. Adamlar bir yere gidiyorlar, diğer taraf açılıyor oradan geliyorlar...

Akıyorlar resmen, Atletico şu zayıf kadrosuyla bile üç attı. Düzgün bir hocamız olsaydı şu Atletico'ya karşı maç bile çevirebilirdik gerçi de kimse inanmıyor ki maça, herşeyden belli ...
Sosyal ağlarda paylaş

su takımda boyle bır ortasahada messi ronalda kimi koyarsan koy farketmez aynı q7 gibi dolanırlar sahada,

yardımlaşma yok diyorsun, ofansif anlamda yardımlaşma varmı? orta sahada hücumdayken, ayağında top tutabilen pas atabilen kaç adam var? böyle bir orta sahada q7 iş yapmıyormuş, sen oraya kimi koyarsan koy iş yapmayacak, ama siz sadece q7 diyorsunuz, ben q7 faydalı demiyorum ama bu orta sahada bu oyuncu yapısıyla q7 zaten faydalı olamaz messı koy o da faydalı olamaz diyorum bunu gormek zormu,

q7 gıtsin tamam gitsin, bu ortasaha bu ofansıf! kadro ile q7 nın yerıne kımı koyarsan koy farketmez, he ne olur q7 gerıye gelmez ali kucuk gelir 7km de koşar ama sadece o kadar, kalkıp en kritik anda bir gol atıp bize tur getiremez.

q7 gibi adamlar boyledır, gerıye gelmez, press yapmaz, top alamadımı oynamaz, ama yerı gelir sana tur atlatır, gol attırır , olmadık yerde gol atar, kadronda q7 varsa ve ondan faydalanmak istiyorsan o yapıya uygun kadro kuracaksın ona gore oynatacaksın, yapamıyorsan o zaman dedıgınız gıbı satın gıtsın koyun oraya bı tane tabata yada ali kucuk kossun dursun, butun takım 10m kossun her maç bizde ne guzel kosuyorlar dıye ızleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya q7'nin oyun mantığı da çok saçma. o kadar kenara gidip ne yapmayı umuyo ki? uzun top atılıyo 3 kişiyi çalımlayıp gol atcak gibi bekliyo. içeri kaçsa arada, defans arkasına koşu yapsa bari. yani defansa harcanmayan enerjinin başka bi yere harcanması lazım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek bu tip adamlar? Bu tip adamlar diyip maçı katletmelerine izin mi vereceğiz ? Günümüz futbolunda futbolcunun keyfine göre mi oynayacaklar takımlar ? Takım olarak savunma yapamadıktan sonra nereye kadar ?

TSL için Quaresma tipi adamlara katlanırsın ama Avrupa maçlarında olmuyor işte, bu zihniyet yüzünden ne FB, ne GS ne de BJK bir yerlere geliyor. Çıktığımız en yüksek nokta çeyrek finaller oluyor.

Al işte gördü gerçeği Carvalhal, Quaresma çıktı Veli girdi. Yine yeriz ama en azından savunmaya yardım eden bir kanat oyuncusu olur, sürekli sağdan gelmezler deneysel oynar Madrid ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...