Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Ben gittiğim Fener maçlarında (Kadıköy'de normal tribünde), etrafımda benden başka Galatasaraylı olduğuna adım gibi oluyorum öyle söyleyeyim. Hatta bir keresinde 5m radiusumda benden başka en az 2 GS'li vardı...
Dikkatli olunca hareketlerinden anlaşılıyor:)..
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Ben gittiğim Fener maçlarında (Kadıköy'de normal tribünde), etrafımda benden başka Galatasaraylı olduğuna adım gibi oluyorum öyle söyleyeyim. Hatta bir keresinde 5m radiusumda benden başka en az 2 GS'li vardı...
Dikkatli olunca hareketlerinden anlaşılıyor:)..

saraçogluna fener tribüne hiç gitmeim ama inönüye bjk-gs gitmiştim

o ajanlar çok belli oluyor hakkaten ahahah.ama ben makarasına beşiktaş tezahuratlarına katılmıstım belli olmuyordu
Sosyal ağlarda paylaş

maç günü cafelerde maç izliyen formasızların çogu gsli oluyor sdfs

genelde yenildiğimiz için sesleri pek cıkmıyor ama.zaten zamanla gs taraftarı evlere çekildi ya

ben hatırlıyorum fenerbahçede izlediğimiz maçları.gs gol attıgında cafeler aynı oranda yıkılıyordu

ama kabugumuza çekildik zamanla :)
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

escape said:

S-H said:

ahaha ben gs başarısız demedimki biz sizi yenmeyi başarı olarak görmüyoruz sizde aksini iddia ediyosunuz.şu an ki puan durumu dışında hiç bir önemi yok gs'yi yenmenin.

evinde yaklaşık 2 sezondur yenilmeyen feneri yenmek ise, evet başarıdır.

ben fenerlileri kendilerine çok güvenmeleri, türkiyedeki bütün dağları onlar yarattı havasında takılmaları, "en büyük en zengin en sütten çıkmış ak kaşık en harbi takım ve taraftar biziz" tarzı laflarından dolayı sevmiyorum. sen sus, iyiliğini ve süperliğini sen söleme başkaları bulsun. bu resmen ilkokul zihniyetidir. yoksa adam gibi bu söylediklerimi yapmasalar, fenerbahçe başarılı bir klup ben bunun arkasında durur ve "nefret" etmezdim(ik)..

yani derbilerde "iki takımda çok iyi valla kardeş süper maç olacak" demek var bi de "yenicez olm gömücez darmadağın edicez 1-0 olsun bizim olsun tek kale oysanalar farketmez" mi..

ama ben bunlardaki bu yukarda saydıgğım özellikleri türkiyede başka hiçbir takımda ve taraftarda görmedim.

işte bu yüzden fenerbahçeden ve taraftarından nefret ediliyor. daha doğrusu sevilmiyor ve hırslı yaklaşılıyor diyim.

bana allah askina su yazinda yazdigin ozelliklere gore turkiyede begendigin bi futbol kulubu soylermisn? kendi tuttugun disinda. hadi bakalim. bide ayriyetten yurtdisinda 2-3 tane de ornek verebilirsin cok merak ediyorum. ayrica su forumda en seviyeli cevap veren insan mokoko gercekten kendisini tebrik ediyorum. fenerbahceli olarak kendisine karsi buyuk saygi duyuyorum! adamsin mokoko.

en yakın örnek, beşiktaş. bana göre gayet mutavazılar. zaten bu saydığım özellikler dışında 3 büyüklerden başka bir klup olamaz anlatabildim mi :)

avrupada da da barcelona, çoğu bundesliga takımı.(bayern munih harıc)
bak manu ve chealse da fenerbahçe gibidir. o yüzden ingiliz takımlarını sevmem, ama liverpool biraz farklı..
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

bu truva muhabbeti ne ya?? Gs mı toplamış biletleri :p

oha dün gece uyuyamadım diye saçma sapan şeyler düşünüyordum bu da aklıma gelmişti vay anasını bana malum olmuş olabilir.

bende fenerin bütün maçlarını gs derneğinde izliyorum taşkınlık yapmadıktan sonra sorun olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

maç günü cafelerde maç izliyen formasızların çogu gsli oluyor sdfs

genelde yenildiğimiz için sesleri pek cıkmıyor ama.zaten zamanla gs taraftarı evlere çekildi ya

ben hatırlıyorum fenerbahçede izlediğimiz maçları.gs gol attıgında cafeler aynı oranda yıkılıyordu

ama kabugumuza çekildik zamanla

dostum ben genelde fenerbahce'de cafe bahce'de formamla izlerim maci. malesef bu sefer shanghai'da izlicem. ne demeye getiriyon sen eve ceklilme falan ha???

cekilme yok cekilme yoook

dun antrenmanda Julio diye bir arkadas vardi, bi geldi GS formasi inanirmisin? Bu bi isaret olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...