Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

oyunda beni rahatsız eden sey, lvl 80 zone da surekli orr ların invade etmeye calıstıgı yerlesimler var, 10-15 moblu paketler halinde geiyorlar 4 dakika boyunca, buradaki dusen itemlardan gelen parayı hicbir yerde gormedim, acıkcası dungeon yapasım gelmiyor, 1 saatte 1 gold kazanıyorsun burdan baska seye ne gerek var moduna giriyor insan, biraz dungeon rewardlar duzeltilmeli bence (gerci sadece 30- 30 exp -40 -50 dungeon larını yaptım)
Sosyal ağlarda paylaş

DrStein said:

Ben bir ara o şekilde rune ticaretine gireyim dedim, zarar ettim :) Birkaç tane mmorpg oynadım, ilk defa ticaretten zarar ettim. Sonra baktım, öyle extrem itemlar falan yok, çok fazla para gerekmeyecek, bıraktım ticareti. Şimdi bordroluyum :(

Rune ticaretinden çok güzel paralar kazandım biraz piyasa takibi yapman gerekiyor o kadar.
300+ gold satabilceğim bir yer bilen varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

PvP
Fixed bugs that allowed teleporting before a match starts.
Fixed bugs for getting into team bases in Legacy of the Foefire and Battle of Kyhlo.
Svanir has been updated to have slightly more health in Forest of Niflhel.
Paid tournaments will be available soon. To ensure the best experience possible, free tournaments will be used to make sure everything is working smoothly before bringing paid tournaments online. Thank you all for your patience.

Bu kadar el atmislar iste
Sosyal ağlarda paylaş

Rating benzeri birsey gelicek ama qp olayi bir hafta icinde degil daha cok yolu var oduller felan cok seyler eklenicek ama expansionlara kadar bole yeni bir mod eklenmez olan seyleri biraz daha fixleyip sistemli hale getiriolar iyi seyler ama expansionlar disinda bu oyuna content gelicegini hala sanmiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...