Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

max level nasıl başlanıyo

bu official bir şey diye biliyorum, direk max char açabiliyorsun server'a girerken? arkadaştan duyduğum bir olay bu yani. sallamış veya bişeyi okuyup yanlış anlayıp öyle iletmiş olabilir.

mmo mantığına ters ama sonuç olarak guild wars aylık para ödetmediği için 1 ay boyunca level'layacak bir insanın onlara getirisi yok, o yüzden olursa guild wars'da olur bu sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Sparkcaster said:

bu official bir şey diye biliyorum, direk max char açabiliyorsun server'a girerken? arkadaştan duyduğum bir olay bu yani. sallamış veya bişeyi okuyup yanlış anlayıp öyle iletmiş olabilir.

mmo mantığına ters ama sonuç olarak guild wars aylık para ödetmediği için 1 ay boyunca level'layacak bir insanın onlara getirisi yok, o yüzden olursa guild wars'da olur bu sanki.

guild wars ta var bu evet, oyun guild wars 2, bunda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

sabonis said:

Sparkcaster said:

guild wars ta var bu evet, oyun guild wars 2, bunda yok.

pvp yapmak için direkt 80den başlayabiliyormuşsun
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle o,

Guild Wars 1'de direk PvP only olarak lvl 20 (max) char açabiliyorsun.

Bunda biraz daha değişik.

Bunda max level char açamıyorsun ancak,

Açtığın karakter ile ilk quest serisini tamamladığında ki bu yaklaşık 2-3 dk'lık bir süreç. Sana Heart of the Mist'e gitme imkanı tanıyor.

Burda Tüm trait, silah skilleri, utility,elite skiller vs sana mümkün kılınıyor. Aynı zamanda istediğin item ve runeları vendordan temin edebiliyorsun baya çeşit mevcut runelarda. Aynı zamanda karakterin 80 (max level) oluyor. Sadece Tournament ve Bg'lerde kullanabiliyorsun.

WvWvW'e girdiğindede karakterin 80 oluyor ancak burda sadece kasmış olduğun silah skillerini, itemlarını, traitlerini ve utility,elite skillerini kullanabiliyorsun.

Mantık biraz Guild Wars 1 gibi olsada Farklı işliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar US keyi ile EU keyi arasinda bir fark var mi? Biri 60$ digeri 55 euro. Ben 50 dolara Umman'da kutulu aldim kodu girdim onaylandi ama key ne keyi bilmiyorum buyuk ihtimal US keyi server seciminde bir sorun olur mu? Betalari oynamadim, fazla da takip edemedim ama oyunu aldim insallah beni utandirmaz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

Arkadaslar US keyi ile EU keyi arasinda bir fark var mi? Biri 60$ digeri 55 euro. Ben 50 dolara Umman'da kutulu aldim kodu girdim onaylandi ama key ne keyi bilmiyorum buyuk ihtimal US keyi server seciminde bir sorun olur mu? Betalari oynamadim, fazla da takip edemedim ama oyunu aldim insallah beni utandirmaz. :)

oyunda region lock var. us aldıysanız amerikadan oynayabilirsiniz sadece. dikkat edin ona. us keyi ile amerikadan eu serverında oynayabilirsiniz. farklı şeyler server seçimi ile dünyada bulunulan yer seçimi
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

Xenus said:

oyunda region lock var. us aldıysanız amerikadan oynayabilirsiniz sadece. dikkat edin ona. us keyi ile amerikadan eu serverında oynayabilirsiniz. farklı şeyler server seçimi ile dünyada bulunulan yer seçimi

Bu region lock muhabbeti varmı cidden? Şimdi ben gg.com daki satıcılardan key alsam, EU yada US şeklinde ayırmaya yarayan bir sistemi varmı? Atıyorum EU lar XX le başlıyor US lar YY ile şeklinde? (sanırım bir oyunda vardı bu tip birşey)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...