Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesmer Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Wolf işe yarıyor ancak öyle oyunun kaderini değiştirecek boyuttamı diye soruyosan hayır =)

Staff konusuna gelince kesin kullan derim. Hem sPvP hemde WvW için (PvE yapmadığım için yorum yapamicam)

4. ve 5. skiller oldukça op. Warlockta gayet iyi dmg olarak.

Hani Sword/Pistol yerine Sword/Sword bi açıdan bi alternatif hatta çok beğenmesemde Greatsword'ta kullananlar var. Ama Staffın şu an için alternatifi olduğunu düşünmüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Grast ın dediğine katılıyorum Staff oldukca iyi hem PvP hem PvE de ,
Genelde staff ile ben once target locationa Chaos storm (5 nci skill ),pesinden Phantasmal warlock cıkartırım (3 ncu skill ) , ardından phase retreat (2 nci skill ), ardından timer doldu ise bir warlock daha. 2 warlock yok ediyor.

Yalnız lagsız ortamda Tutturabilirsen warlock ve chaos storm , tam warlock cast etmeden chaos storm conditionları dosemis oluyor targetin ustune,çok fena acıtiyor çok.
Warlock targetin ustundeki conditiona gore damage vurur.

Yalnız ben Sword pistol yerine daha kacak oynamayı tercih ediyorum o yüzden off hand torch aliyorum genelde.
The Prestige (invis) ve phantasmal mage oldukca iyiler.

Kısaca Staff & Sword + Torch,
Veya Baktım ortam hep kalabalık ve tehlikeli Staff & Scepter + Torch takılıyorum.

Kısaca mütevazi şahsi deneyimlerim bunlar.
Uber PvP ci filan da değilim, hala oyunun acemisiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben de üstteki gibi
great sword + sword/pistol gidiyordum

hep başlangıcı GS ile berserker sallayarak yapiodum kalabılığa(4. skill) WvW için konuşuyorum şu an. Ondan sonra tek targeta sword pistol ile focuslanıyordum

o zaman talentları da biraz daha condition damage üzerine yapmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

scepter/pistol tavsiye ederim ben,duelist ve warlock işlerini yaparken hem kendinizi savunuyosunuz hemde milleti size saldırdıklarına pişman ediyosunuz bikere olsun deneyin confusion ile birlikte şöyle çalışıyor

1.block yapılır skill kendiliğinden blockda 3k dmg karşı tarafa yollar
2.bu arada blokda retalation veren trait retaliatory shield tickler
3.confusion skili confusing images atılır,dileğe göre illusionlarınızı öldürdüklerinde confusion alan traitte alınarak dmg maksimize edilebilip sıcak olarak...öff yemek tarifi gibi oldu burda kesiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

biraz utility skillerinden bahsetsenize gençler

Ben WvW ağırlıklı yapıyorum şu aralar PVP yi o yüzden kesinlikle

Feedback alıyorum, özellikle kalenin tepesinden range kasan veya bi yere push yaparken o kalablığa feedback shieldı açınca herkes kendine damage ı alınca hemen kaçışmaya başliolar. Baya etkisini görüorum feedbackin çoklu combatlardda.

Onun dışında teleport alıyorum, sword/pistol gittiğim için genelde pistol ile stunlayıp hemen blinkleyip 2. ability ile burst damage yapyıroum bi yandan da illusionları shatter edip.

3. Utility konusunda pek emin olamıyorum bazen signet aliorum random boon veren veya condition damageı arttıran.

Elite skillim wvw de time phase oluo özellikle böle bi yere burst yapmamız gerekiosa.

Nedir tavsiyeleriniz, wvw özelinde.

tahminen spvp de çok farklıdır feedback o kadar işeyaramaz, ve moa form falan çok daha etkili olur ama.
Sosyal ağlarda paylaş

phatasmal duelist normal 10 saniyede bir fury refresh yapıyor,ama diğer phantasmlar fury refresh etmiyor bende,bug büyük ihtimalle araştıracam bi şimdi

buldum bugmuş phantasmal fury inspiration traitleri ile çalışmıyor vengeful images de dahil,phatasmal fury yanına,phantasmal healing alınca ortaya çıkıyomuş bu

aha burda:https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/bugs/Mesmer-Trait-Bug-Phantasmal-Healing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...