Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesmer Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

staff çok yalan pvpde benim en memnun kaldığım sword+pistol ve greatsword oldu.Gerçi baya nerf yemiş mesmer ama traitleri alınca mantralarda baya işe yarıyo özellikle daze veren.
4sn cdli 3 tane daze veriyo bide shatter yapıp ordan bitane daze alsan bide pistol stunı greatsword knockbacki derken targeti cast ettirmemek mümkün genede damage ı baya düşük kaldı şimdi diğer classlara göre.
Sosyal ağlarda paylaş

staff hiçde yalan değil spvp de,chaos armor ve chaos storm harika iki skill ayrıca grup içerisinde oynuyosanız grubunuzun saldırdığı elemana illsoanary warlock atarsanız target üstünde olan condution başına daha fazla dmg alacağı içün harika bi dmg yakalıyosunuz eriyo elemanlar resmen

mantralar çok kötü durumda düzeltmeleri lazım onları ne gerek varki onlara slot harcamaya

benim kafama takılan confusion condution dmgi ne kadar artırıyor ne kadar stack oluyor gibi stabil bi dmg grafiğini tespit edebilmenin bi yolunu bulamadım,karşılık veren bol hpli dummyler olsa harika olurdu. mists deki yerinde duran golemler yardımcı olabilecek şeyler değil aklımdaki confusion+condution+traiteten alacağım bleeding dmg+en kısa süredeki oluşan stackla kaç dmg verebilirimli buildi denemek içün
Sosyal ağlarda paylaş

gençler PVP buildlerinizi ve stratejilerinizi paylaşın bakalım

dün WvW ye aktım ilk defa staff + sword/pistol kombinasyonu ile

utility skillerimden emin değilim pek
elite skille time warp aldım, böle toplu kapışmalarda Blood lust gibi atiorum ortaya coşsun insanlar diye

onun dışında feedback aldım yine kalelerden insanların projectilelarını engellemek için bi süre

diğer ikisi de, phantasmal defender ve blink

toplu kapışmalarda support ağırlıklı oynayabliorum ister istemez, chaos storm atiim feedback shieldı açayaım şeklinde

teke tekte ise blurred frenzy(sword 2) ve phantasmal duelist(4)
en çok burst yapan abilitylerim , + mind wrack
bunlar da CD de olduklarında resmen sadece etrafa illusion clone bırakıp sağa sola kaçarak oyalamaya çalışıorum. Eğer ölmesse o burstle heallanio edio vs ve sadece bana focus fire yaparsa tatsız olabilio sonuç.

ayrıca traitleri hangi ağaca veriosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben condition ağırlıklı oynuyorum.Tabi bu Hot-Join buildi.İlllusionlarda sürekli fury var ve her cirtte bleed stackliyorlar.Illusonary Warlock imagined burden skilini kullanıyor sustainable damage için gayet başarılı.Bir ara çekersem videosunu da koyarım.

http://gw2skills.net/editor/en/?fgIQJARWlwzKoXUTgGZ9IBqCYn0DV76UX6Bun9uB;ToAgyCro+y8l4L7Xuvkft6YQB
Sosyal ağlarda paylaş

şunu yab:

weapons: scepter & torch

skills: Ether Feast, Mirror Images, Phantasmal Defender, Decoy, Mass Invisibility.

traits:

Domination; Crippling Dissipation

Chaos; Debilitating Dissipation

Dueling; Deceptive Decoy, Sharper Images, Confusing Combatants

Illusion; Master of Misdirection, Blinding Befuddlement, Shattered Strength.
Sosyal ağlarda paylaş

greatsword+sword/pistol burst
scepter/torch+staff condition damage olarak kullanılıyo genelde

traitlerde her şekilde phantasmlara bonus veren traitleri almak önemli
örnek:phantasmlara fury veren trait-phantasm başına %3 damage veren phantasm başına %3 damage reduction veren-phantasm recharge time %20 düşüren ve illusion %15 damage veren skiller gibi.

mind wrack şuan çok güçsüz hani o illusionlar aktifken alabildiğin bonus daha fazla ve üstüne bide adamın kafasını karıştırıyosun decoy ve takla atınca clone çıkaran özellikte gayet güzel.Ama dediğim gibi phantasmlar şuan burst damageını oluşturuyo nekadar geliştirirseniz okadar iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Guildwars oyun tarzında biraz yeniyim Mesmer karakteri ile oynuyorum su an lvl 80 ım ve uzerım exotic ama su traitlerle oynamaktan sıkıldım :) uzun zamandır kullandıgım trait buildim asagıdaki gibi + ve - lerim konusunda yardımcı olabılırsenız sevınırım. deneme yanılmalarımla olusturdugum bır build bılmıyorum hatalımı degılmıdır.Traitlerde en cok tereddut yasadıgım konu Blade training / Duelist's Discipline seçimi. 2 sini birden almak icinde dueling agacına 30 puan vermek istemiyorum.
Stat olarak precision agırlıklı gıttım dogal oalrak su an berserker full set gıyıyorum. pve de sıkıntı cekmıyorum, aslında pvp dede cok sıkıntı yasamadım ama hatalı sectıgım traitler varmı dıye merak ettım yada şunun yerine şunu alsan dedikleriniz varmı?.Utility skillerim su an pveye yonelık zaten cok degıstırıyorum duruma gore. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Build:
Greatsword / Sword+Pistol
Mesmer Precision/Crit dmg
Sosyal ağlarda paylaş

düşmanca hava estirmenin lüzumu yok,itham etmeden son derece basit bi şekilde pratik bi yöntem olmayacağını söylemeye çalıştım kırıcı olarak algıladıysan özür dilerim

http://www.youtube.com/watch?v=S5jC0aZM068

bu elemanın endurance çok hızlı dolmuyomu ya o kafama takıldı,bizde shatterda vigor veren trait varda eleman shatter yapmadığı zaman da bile vigor var üstünde nasıl oluyor bu bilen varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

düşmanca hava estirmenin lüzumu yok,itham etmeden son derece basit bi şekilde pratik bi yöntem olmayacağını söylemeye çalıştım kırıcı olarak algıladıysan özür dilerim

http://www.youtube.com/watch?v=S5jC0aZM068

bu elemanın endurance çok hızlı dolmuyomu ya o kafama takıldı,bizde shatterda vigor veren trait varda eleman shatter yapmadığı zaman da bile vigor var üstünde nasıl oluyor bu bilen varmı?

Critical Infusion+Vigorous Revelation+staff ta da %50 endurance swap var. ondan o kadar hızlı doluyor. Crit build zaten critical Infusion calısıyo cogu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...