Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mesmer Bilgi Paylaşım Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Two-handed
Greatsword — used as a ranged weapon
Staff — focuses on giving conditions to foes and boons to allies

Main-hand
Scepter — causes blind or confusion at range
Sword — focuses on melee-range attacks and character movement

Off-hand
Focus — offers offensive and defensive illusions
Pistol — offers thief-like dps and multi-target conditions
Sword
Torch — gives user short invisiblity or confuses target

Aquatic
Harpoon — focuses on damage and manipulation of position
Trident[1] — damages and applies various conditions and boons
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Gw1deki hatırladığım mesmerden baya farklı olmuş gw2de mesmer.Crowd control ve survivalı belkide en iyi olan classlardan ayrıca damageıda eğer mind wrack(illusionları patlatma)ı yedirebilirseniz çok güzel burst damageda vuruyor.Ama yedirmek pek kolay deil çünkü illusionların kendini patlamasında 1 saniye falan delay var ve o arada adam hareket etmeye devam ederse büyük ihtimal vuramıyosunuz.O yüzden stabil veya stun olan targetler üstünde kullanmak gerekiyo.

Sword ilede meleede çok güzel damage çıkarılıyor.Stuff ile target confusion manyağı yapılıp greatsword ile uzaktan güzel dps verilebiliyor.Benim epey hoşuma gitti class herşeyiyle.Hatta mesmerden sonra asıl aklımda olan classlarla oynamayı beceremedim bitürlü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
GreenPeace77 said:

azıcıkmı nerflesinler? bence baya bi nerf gelmeli godmod on resmen, baya bi nerf lazım baya:D

Öle evet az baya demişin en az bi x10 baya bi nerf lazım:D...Bide geçen betada mesmer mind wrack üstüneydi(illusionaları patlatıp damage verme)Bu betada mind wrack nerf yemiş ama phantasmların damage ı abarmış resmen.Ama öle böle abarmamış resmen bi warrior kadar damage vuruyo phantasmlar.Pvpde herhangi bi oyunda easyde single player atıyomuşum gibi hissettim böle 3 adamın arasına girip 2 sini kesip kaçmak falan.Millet bi süre sonra retard pets falan demeye başladı iyice soğudular oyundan...

Mesmerin geyliğine gelcek olursak abi o geylik değil mesmerin p.i.m.p havası...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bütün betalarda mesmer oynadım mesmerden sonra diğer classları beyenemedim oynayamadım daha dorusu.sword+pistol ve greatsword pvp ve pvede kullanıyorum.

Özellikle sword un adını unuttum flurry tarzı skilli(2.skill) channelling yaparken damage a immune ediyo ve çok işe yarıyo.Onun sayesinde kendi levelimden yüksek görevleri rahatça bitirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende ilk thiefle başladım 9 lvl'e geldim bi baktım nerdeyse 4-5 level boyunca hep short bow kullanmışım. yaratıkların dibinde durmaya çalıştığımda yattığımdan dolayı bi yanlışlık yapıyorum diye bıraktım guardian açtım acayip rahatım şuan ama bayar mıyım bilemiyorum. Ondan sordum niye baydın guardian'dan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gw2builds.org/

burdan yapabilirsin.

Ben şu an baya memnunum Mesmerdan.

PVP ye girişmedim daha hiç, pveyi staff ve great sword ile yapıyorum

staffı chaos armor ve chaos storm için daha çok
great swordu da Aoe damage için kullanıyorum (2. ability + 4. abilitydeki whirlwind yapan phantasm)

Bir de 2si ile 2 saniyede 3 tane illusiona sahip oluyorsun survivabilityin çok oluyor. Greatswordun pushbacki , staffın da geri teleportu ile özellikle.

PVP işine girince tahminen sword + pistola geçecem greatswordu değiştirip bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...