Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mercenary

Glatheros

Öne çıkan mesajlar

Briton thrust ta acabilirsiniz ortalikta briton infiltraotrlar var 60 70 dexle basliyan.Hem soyle bir olayda var slash str kullanırken Thrust str ve dex/2 kullanıyor.Birde beni dusunduren bu epic armorlari giydikten sonra statlarin cap e dayanma olayı var.lvl 50 ye kadar biraz kasıp lvl 50 de rahat etmek var birde oyle dusunun derim.Tabi once biyerlerden mercenary nin epic armor ının verdii statlarida bir ogrenin derim.[hline]Umrae
Sosyal ağlarda paylaş

merc çok güzel bir class yani dual wielde hastayım zaten scimitarlarında skini çok hoş ve slash açmak çok daha iyi çünkü
daha çok slash silahı var
sytle leri çok daha fazla dmg koyuyor
çok yavaşda değil
ayrıca autotrain nedir nasıl iptal edilir edilirmi?[hline]karga the hun

Commun of rubi-ka
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Yeni bir konu açmak istemediğim için bunu up'ladım.

Şimdi ben de başlicam da yakın zamanda. Mercenary ile başlamak istiyorum. Dual wield aklıma iyice yattı. Ama armsman'ler kadar iyi savaşçı mıdır merc'ler?

Hayalimde böyle Maximus gibi 2 short sword tutan bir cengaver var. Ama herkes slash daha iyi demiş. Scimitar slash'e mi giriyor peki?

Yani Saracen thrust ya da Highlander slash açmak gibi iki seçenek var. Thrust chain'e, slash leather'a iyi denmiş. Başka avantaj ve dezavantajları var mıdır?

Bir de benim için görünüş önemli. Yani karakterimin tipini sevmeliyim. O yüzden thrust ve slash silahlara örnek verebilir misiniz?[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne alaka simdi... olursun Saracen alirsin eline thrust 50 dw-50 thrust rest parry...... Merc thrust rullz bilmiyorum adam kesmek mi? karizmatik mi olmasini istiyorsan o sana kalmis hehe... Zaten merc epic armordan kaybediyor karizmayi ne oylee patates tulumu gibi....:P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

O epic armor ı zaten çok uzun süre giymezsin takma kafana. Thrust merc evade ederse rules eywallah katilyiorum. Ama onceki postlarda merclerin evade şansı açıkça belirtilmiş zaten.
Scimitar slash e giriyor. Thrust inda karizmatik silahlari var ama. Guarded rapier ve dirk ler çok yahşi silahlar.
Maximus iki gladius tutuyor. Burda gladius ler thrust weapon ama sadece main hand weapon. O yuzden sen slash ol eline dagger al :P
Şu oyunda tipe benden daha çok önem veren biri varmıdır bilmyorum. 1 ay önce nolursa olsun epic armor ımı çıkarmıyacaıma yemin etmiştim. Şimdi böyle düşünmüyorum, oyun oynanmaz hale geliyor biyerden sonra. Bişeylerden taviz vermek gerekiyor bazen o yüzden karizmayı çok kasma bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

glat bana guveiyosan sana sunu diyim 50 dw 41 slash 42 parry
44 e kadar slash auto gitsin 7 8 skill pointmi ne artiyo mantikli olarak dusunursen cok guzel hem savunmasi cok iyi oluyo hemde baya saglam koyuyo dual shadows vs almista oluyosun ilerde realm skillerinde mo pain 3 ve mo parry 3 alirsan daha da asar ip vs eklersin ustunu pf alabilirsini veya void olabilir sonucta her yonden guclu bi char olur highlander tabi tavsiyem[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten highlander'ların saracen'lara olan karizma avantajları kapatıyor olayı.

En iyisi highlander slash açayım bari. Madem 2 gladius tutamicaz. Olmadı 20 lvl'de rehedö eder değişir bakarız. Hele oyunu alayım da.

Bir de, epic armor giyilesi bir şey mi? Tipini de bilmiyorum, özelliklerini de.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...