Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FR ile ileğili bir mevzu

TheSilver

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu ölüm kapısında sartanların rün büyüsü var ve frde
avatar serisinin ilk kitabında mystira tanrıların katına çıkan merdivenlerde yürürken hani şo ellerden oluşmuş olanlar
merdivenlere bakıyor ve üstünde parlayan sayısız rün görüyor
ve şöyle diyor benim bilmediğim araştımadığım büyülermi var diyip meraklanıyor araştırmayı düşünüyor falan ama tabi helm dağıtıyor neyse...
(dırırımtısdırım)heycan müzüğü :) yani bu ölüm kapısına bir göndermemi frde sartanlarmı varmış (dırıdırımtıs)her halt var zaten iki sartanda varsa eskiden yaşaymış falan hiç şaşmam
zaten ao gizemli birşey ne halt olduğu tam belli deyil.
Sosyal ağlarda paylaş

Sartanların ve patrynlerin büyüleri farklı yalnız güçlerini olasılıktan alıyorlar. Büyülerin gücü ise karmaşık olasılıkları çaüırabilmeye gidiyor. en güçlü sartan ya da patryn en karmaşık olasılık bütünlüğünü çağırabiliyorlar.

Ama FR de ya da DL de aynı büyüyü (burda kullanmam gereken kelimeleri bulamadım aslında :) ). olasılık olarak değil büyü enerjisini değiştirerek yapıyorlar.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Faerdun, 14 May 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
Rünler esas olarak İskandinav Mitolojisinden gelmedir benim bildigim[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

doğrudur..ilk frp'de rün olayı (haliyle) tolkien den çıkmıştır. cüce rünü şeklinde oda kuzey efsanlerindne almıştır bunu.

sartan patryn büyüleri fr ile çok ayrı ordaki rünler fln da değişik. zaten death gate de bence büyü mevzusu çooook havada kalmış[hline]Make me feel it, make feel alive again!

(mgs yi bitirdim gene sıkıntıdan da :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Orası öylede burada mesele kimin dünyasına ayit olduğu deyil burada benim düşündüğüm bu adamlar frpde bir çeşit
gıloballeşme :) yapıyorlar bütün dünyaları adım adım birbirine yaklaştırıyorlar fantazide tekel oluyorlar camelot veya conanın gerçekliği gibi olayları kendilerine bağlıyıp bir çeşit avrupa birliği gibi frp birliği kuruyorlar neden bunu yapıyorlar ?

[Bu mesaj TheSilver tarafından 23 May 2003 09:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...