Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Suskunlar

Llama

Öne çıkan mesajlar

allahım çok kötü dizi
sleepers'ı izlemiş olduğum için belki olduğundan da kötü geliyor bilmiyorum
bi de türk dizilerindeki duygulu müzik olayı azalmalı artık, insanlara nerde güleceklerini söyleyen sitcom kahkahaları gibi sürekli bi duygu dayatması var
ÇOCUKLAR DAYAK YİYOR DIRIIINIRIIIIDIRINIII
ADAMLAR ÇOCUKLUKLARINI HATIRLIYOR DIRIIINIRIIIDIRINIII
ha o flashbackler de inanılmaz kötü olmuş ayrıca

ve bu kadar kıt bir konuyu nasıl uzatıp da dizi yapıcaklar acaba o da var

kısacası televizyonda çıkan her şeyi izlemeyin ya oturun filmini izleyin vaktinizi böyle şeylerle harcamayın
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel peki abi?

Dizi mi yapılıyor doğru düzgün Türkiye'de. Kötünün iyisi işte. Sleepers çakması diye tutturmuşsunuz da gayet normal evet sleepers izleyenler için biraz komik geliyor ilk 5 bölümü böyle kotardılar ama şimdi film bitti nasıl devam edecek merak ediyorum.

Çekimler de flashbackler de müzik kullanımı da gayet yerinde türk dizilerine göre. Bir hbo amc dizisi değil tabi ama güzel dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'de güzel diziler yapıldı yapılıyor. kötünün iyisi diye iyi mi demek lazım. son dönem dizileri gayet kolpa bukadar basit. oyunculuk rezalet. figüranlar rezalet. eskiden en azından tiyatro, sinema sanatçıları oyuncuydu. sette senaryo yazılsa bile adam gibi oynarlardı bir yetenek vardı.

süper baba, ikinci bahar, 7 numara, sıcak saatler, alacakaranlık

iz peşinde vardı be. hey gidi günler hey. Erol Taş

http://www.youtube.com/watch?v=C7zCXKEkqvc
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
sleepers mıdır nedir bilmiyorum izlemedim.Ama gayet sarıcı ve sürükleyici bi senaryosu var.234234 yıldır izledigim kurtlar vadisine falan bin basar.Muhteşem yüzyıl umutsuz ev kadınları gıbı saçma diziler izliycegime ( ki dizikolik biri değilimdir ) Suskunları çalıntı da dense senaryosu izlerim gayet sürükleyici.

CCC ECEVİT REYİZ CCC
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

allahım çok kötü dizi
sleepers'ı izlemiş olduğum için belki olduğundan da kötü geliyor bilmiyorum
bi de türk dizilerindeki duygulu müzik olayı azalmalı artık, insanlara nerde güleceklerini söyleyen sitcom kahkahaları gibi sürekli bi duygu dayatması var
ÇOCUKLAR DAYAK YİYOR DIRIIINIRIIIIDIRINIII
ADAMLAR ÇOCUKLUKLARINI HATIRLIYOR DIRIIINIRIIIDIRINIII
ha o flashbackler de inanılmaz kötü olmuş ayrıca

ve bu kadar kıt bir konuyu nasıl uzatıp da dizi yapıcaklar acaba o da var

kısacası televizyonda çıkan her şeyi izlemeyin ya oturun filmini izleyin vaktinizi böyle şeylerle harcamayın

daha iyisini çek de izleyelim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...